Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőtöket/feleségeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőtöket/feleségeteket mennyire viseli meg a menstruácio előtt szindroma, valamint a menstuáció? Gondolkoztatok már, hogy ezért szakítotok?

Figyelt kérdés
Szokott-e lenni dühroma? Bele szokott kötni mindenbe, amit teszel vagy mondasz? Alpári módon beszél veletek? Ilyenkor többször mondta már, hogy elhagy?
2020. okt. 25. 17:23
A kérdező szavazást indított:
Szerencsére a páromnak nincs ilyen problémája.
Enyhe hangulatingadozása van, ami tolerálható.
Durva tünetei vannak, amik talán kezelést igényelnének.Ilyenkor rendszeresen megbánt engem.
Szakítottam már emiatt vagy erősen elgondolkoztam a szakításon.
22 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy szakítok olyan dolog miatt, amiről nem tehet. Ilyenkor támogatásra van szüksége egy nőnek! De ezt csak a valódi férfiak értik.
2020. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nincs semmi ilyen problémája. A hangulatán nem venni észre egyáltalán. Mondjuk ő a terhességeit is nagyon jól viselte. Nem voltak hangulatingadozásai, kiborulásai, semmi. Szerencsés
2020. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

Igen, a valódi férfiak imádják, ha elküldik őket az anyjukba...

1-es meg egy hülye gyk-s nő.

2020. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Ahány nő, annyi-féle lehetőség van. Ismertem olyat aki csak minimálisan volt levertebb akkor. Olyat is aki dühöngött. Mindegyik kezelhető és megérthető.


Egyetlen kivétellel talán aki általában ilyenkor "hattyú halálát" játszotta meg - munkába járásról szó sem lehetett, általában ezt nem is tűrték sokáig, mivel semmilyen orvosi vizsgálat vagy papír nem támasztotta alá, hogy bármilyen baja lenne - nem is igazán volt - amolyan pajzsként használta fel ezt a természetes biológiai folyamatot, hogy lógni lehessen, ilyenkor bármit meglehessen tenni és ez a védelem. Szerintem a világon nincs ilyenből több. Vagyis persze vannak, csak a többség - férfiak ugye márcsak anatómiai okokból is - "gyomorproblémákat" vagy ilyesmit használnak eszközül a lógásra.


Természetesen ez a csapat nem összekeverendő a valóban betegekkel akiket megillet a betegséggel járó különleges bánásmód és figyelem. Csak létezik ez a remeg réteg (továbbra is mindkét nem), akik amolyan Eric Cartman módra használnak fel 1-1 olyan dolgot ami másnak ténylegesen fájdalmat és kínlódást okoz az életében.

2020. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ingerültebb és érzékenyebb vagyok már akár egy héttel előtte is de soha nem piszkált érte a párom. Erről tényleg nem tehet a nő mert ezt a hormonháztartás változása okozza.

Vannak erre már teák és más készítmények. De akár már az egyszerű mg is hozhat változást.

Óvatosan állíts be ezekkel mert ha tüzes menyecske akkor menzesz nélkül is megkapod a magadét.

Egyébként minden kommunikáció és empátia kérdése.

2020. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én elviselhetetlen vagyok mindem hónapban két napig. Tudom magamról, a férjem is tudja. Mindenbe belekötök, semmi nem jó, egyedül akarok lenni. Ismer már, nem veszi magára, inkább elkerüljük egymást, ha a közelembe jön, akkor csak azért, hogy picit megszeretgessen.

Az elmúlt hónapokban sajnos hatványozott a helyzet, mert babát tervezünk és a csalódottság is rátesz. Ilyenkor a férjem is csalódott persze, szóval mostanában inkább depivel telik az az 1-2 nap, nem ingerültséggel.

2020. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem csak kicsit fáradtabb meg nyűgösebb ilyenkor, de nem rajtam veri le, sőt, hozzám inkább jön egy kis bújásért. Abszolút nem hisztizik és nem sárkány.
2020. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A feleségem olyan, mint a 18:55-ös hozzászóló. Amikor elkezdődik nála, nem lehet normálisan kommunikálni vele, semmiről nem lehet meggyőzni, ordibál velem minden kis hülyeségért, dobálja a dolgokat stb. Én is azt választom, hogy kerülöm azokon a napokon. Anyja elmmondása szerint otthon is ilyen volt, amíg nem házasodtunk össze. Megértően megpróbáltam rábeszélni, hogy kérjünk orvosi segítséget, de egyelőre nem gondolkozik ilyenben. 18:55, nálatok nemmerült fel, hogy szakembert kerestek?
2020. okt. 25. 19:33
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

18:55 vagyok. Én azért nem ordibálok és doblázom, csak ingerültebb vagyok és mindenbe belekötök. Mivel a férjem tudja miért, ő azzal segít, hogy rámhagyja, nem keresi a balhét. Tudja, hogy nem vele van bajom és amikor érzem, hogy nagyon kötekedős vagyok, egy idő után én is odabújok és bocsánatot kérek amiért elviselhetetlen vagyok. Mindkettem próbáljuk tompítani a hatásait, így nem gondoltunk semmilyen orvosi segítség igénybevételére. :D

Lehet kapni egyébként pms tünetekre mindenféle készítményeket, próbáljátok ki.

2020. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Én csak fáradtabbnak érzem magam pár nappal előtte. Ilyenkor lustább vagyok, nehezebben veszem rá magam mindenre. Megragadok minden alkalmat a pihenésre. Azt viszont biztosan nem tűrné a férjem, hogy tiszteletlenül beszéljek vele. (Én sem tűrném tőle. Nálunk ez nem divat)
2020. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!