Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esett volna?

Figyelt kérdés
Anyóssal nem felhötlen a viszonyunk - 3 testvér közül mindig kikozositették a férjem - már 19 éves korom óta nyaggat, hogy szüljek neki unokát, mert ő már 19 évesen szült. Jelenleg 22 vagyok. Nem jön a baba, egyébként anyai és apai ágon is mindenkire éveket kellett várni. ☹️ Unokatesóim is hosszú évek után fogantak meg gyógyszeres segítséggel. Ez van. Peches az egész család ilyen téren. Ahogy én is. Valahogy szóba került a closty. Lehet fogom majd szedni ha még sokáig nem jön a baba. Férjem első reakciója az volt, hogy ő egyből megfogant(hogy az anyósomnak egyből sikerült...) Tudtam, gondoltam.. Nem értem miért kell még egyet a másikba "rúgni" mikor már igy is teljes rosszul érzem magam. Mert kb az volt az értelme, hogy de gáz az aki gyógyszerrel esik teherbe bezzeg ő egyből sikerült.
2020. okt. 25. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
22évesen legyen eszed, hogy nem cseszed el az életed egy gyerekkel, és állj ki magadért, és mond meg a magadét
2020. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nincs abban ha gyógyszerrel fogan a baba. Amúgy sem kell azt mindenkinek tudni, magánügy. Nekem 3 gyermekem van, mindegyik clostyval fogant és mindegyik az első hónapban 😊
2020. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket nem a nagyinak szülünk. Akkor vállaljatok babát, ha készen álltok rá!
2020. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pasinak akarsz gyereket szülni?

Meg bocs, de úgy látszik, valójában nem is magad miatt akarod, hanem hogy az anyósod elégedett legyen.

Gondolkodj már, egy gyerek nem játékszer.

2020. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Kötve hiszem, hogy anyósék elsőre összehozták a gyereket. Mondani sok mindent lehet...

Az írásod alapján nem vagyok biztos benne, hogy készen állsz a gyerekre. Inkább úgy tűnik, hogy természetes következő lépésnek vagy kötelező dolognak tartod. Jól fontold meg.

Azzal nem értek egyet, hogy 22 évesen hiba lenne. Ezt csak te tudhatod.

2020. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem jön, mert nem is te szeretnéd, inkább az anyósod kívánságát akarod teljesíteni. Márpedig a lelki tényezők sem mindegyek a fogantatás szempontjából.


Én ebben a szituációban például egyáltalán nem szülnék. A férjedtől elég szemét húzás volt becsmérelni ezért. Senkit sem alázunk meg a termékenysége, vagy annak hiánya miatt!

2020. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szüleid döntenek, hogy mikor szülj, stb
2020. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel te is elkezdhetnéd cseszegetni a férjedet, hogy az apja egyből teherbe tudta ejteni az anyját, ő meg téged nem.


(Orvosi statisztikák alapján azoknál a pároknál, ahol rendszeres szexuális élet mellett egy év alatt nem fogan meg baba, kb. 40 %-ban van olyan ok a háttérben, ami a nővel kapcsolatos, 40 %-ban a férfi nemzőképességével kapcsolatos, és kb. 20 %-ban mindkét fél részéről fennáll olyan ok, ami megakadályozza, vagy csak nehezíti a teherbeesést.


A helyedben átgondolnám, hogy hogy ha ebben a kérdésben ekkora érzelmi intelligenciával és empátiával van irántad a férjed, akkor mire számíthatsz tőle a későbbiekben, és hogy biztos, hogy szeretnéd-e 22 évesen egy gyerekkel hozzákötni az életedet valakihez, aki még olyan szinten nem vált le a saját anyjáról, hogy nem, hogy nem áll ki melletted, ha az anyja egy érzékeny témában cseszeget, de még ő is beléd rúg egyet lelkileg.

2020. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!