Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez kapcsolat, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapcsolat, vagy inkább barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Férfiak! Ti mit szólnátok hozzá ha a baratnőtök kijelentené, hogy neki megvan a saját élete, és soha nem akar összeköltözni senkivel.

Ezt leszámítva párként viselkedtek mások előtt, szülőkhöz is szoktok együtt menni, viszont az olyan dolgok kimaradnak mint az esti TV-zés, közös főzés stb, illetve a nő a két hosszúhétvégés nyaralást leszámítva, a 1,5 év alatt csak 2x aludt veled, és szex után is mindig hazament. Ugyan boldogok vagytok mikor együtt vagytok, de mégis hiányzik valami, például a közös jövő illúziója, vagy, hogy ott legyetek egymásnak a mindennapokban .


2020. okt. 25. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Kapcsolat
Inkább barátság extrákkal
Ez valami más, új kapcsolati forma, de nem biztos, hogy hosszú távon működni fog
31 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te elviseled? Nem kapcsolat, mert annak a lényege, hogy közös jövőt tervezünk.


F

2020. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt mindig így képzeli el a barátnő? Az okról érdemes lenne szót ejteni: a kötöttségeket nem bírja, vagy alkalmazkodni nem akar, mi az oka hogy nem szeretne összeköltözni senkivel?
2020. okt. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Itt valami baj lesz. Szerintem érhette valami rossz, kínos dolog egy előző kapcsolatban, vagy valmi de ez nem termeszetes.
2020. okt. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valami lehet mögötte, igen, lehet hogy idővel meg lehet beszélni vele, vagy csökkenteni lehet aggodalmait.
2020. okt. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez kacsolatnak nem nevezhető! Nem akar teljesen felvállalni. Kb olyan mint egy bérautó. Ha kellesz akkor ott vagy, de azért hagyd nyugton.
2020. okt. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kösz a hozzászólásokat!

Azt nem hinném, hogy nem válalna fel, hiszen ahogy írtam is megyünk a szülőkhöz, illetve tavaly a kollégája esküvőjére is együtt mentünk, igaz a kollégái addig nem is tudták, hogy vagyok. Utcán kézenfogva sétálunk tehát nem titkol senki előtt.

Igaz mindketten elmultunk 40, de ilyenkor olyanok vagyunk mint a tinik :) , viszont ő túl van két elég rossz kapcsolaton , amikben szinte csak magára számíthatott , talán ezért sem akar senkivel összeköltözni.

2020. okt. 26. 08:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy semmi, inkább alkalmi szex és a szülők tudnak róla, hogy kivel fekszik össze a gyerekük.
2020. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarna közös életet én ott hagynám és keresnék másikat, ha komoly kapcsolatra vágynék.

A kapcsolatod tipikus szex kapcsolat aminek a vége általában az, hogy az egyik többet akar.

Azért felmerül bennem, hogy barátai, ismerősei tudják, hogy együtt vagyok? Közösségi felületen vannak közös képeitek?

2020. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én azért nem nevezném "tipikus sexkapcsolatnak" ,mivel mindkettőnknek vannak gyerekei, és szokunk így is menni pl a Balatonra, vagy grillezünk, pizzázunk közösen nálam, tehát nem csak kettőnkről szól a dolog, hanem tényleg családiasak vagyunk. Facebookon pedig kapcsolatban vagyunk,barátok, tesók,kollégák is tudják mi a helyzet,csak a jövőkép nincs meg.
2020. okt. 30. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!