Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az, hogy teljesen megszűnt a libidóm?

Figyelt kérdés
2 gyerkőcöm van, az első előtt szinte naponta voltunk együtt, szülés után viszont már csak havi 1x, aztán születtek még egy aki még csak 2 lesz, de totál nincs kedvem a szexhez. A pici tejcsizik még, viszonylag jó alvó. A férjem próbálkozik folyamatosan de én állandóan elutasítom. Amikor néha 1-3 havonta beadom a derekam akkor jól esik de egyáltalán nincs kedvem hozzá. Sokat segít a férjem, szeretem is de ez a dolog megszűnt. Frigid lettem? Na
2020. okt. 26. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Idő előrehaladtával csökken a libidó. A szülés után van hormonális változás illetve te mint anya bőven megkapod a figyelmet a gyerektől így a férjedére nem sok szükséged van, legalábbis ilyen tekintetben.

Én azonban vigyáznék, mert innen kezdődik az elhidegülés. Az ördögöt meg nem akarom a falra festeni, de innen szokott elkezdődni hogy ha most megoldja kézzel akkor mondjuk egy idő után lepattint ha te akarsz szexet vagy más valakihez fog érzelmileg kötődni aki kedves vele mint férfival(akár csak jót beszélgetnek, elvannak mivel veled egy idő után ez is megfog szűnni ha a szex is megszűnt)

2020. okt. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A szoptatás is okoz ilyet hormonálisan. Ha még nem jött meg, pláne. Két évesen már el lehetne választani, hidd el, téged jobban meg fog viselni, hogy véget ért egy korszak, mint őt.

Illetve téged gondolom egész nap a gyerekek taperolnak, sok a fizikai kontakt, kevés felnőtt társaság, kötött napirend talán hajnali keléssel és korai fekvéssel, játék és mese az életed meg mások szolgálata... Azt se tudod, ki voltál. Szóval egyszerűbb este is a gyerekek mögé, közé bújni, mint szerepet váltani.

Jó lenne heti egy estét vagy kétheti hétvégét leadni a srácokat nagyinak, baráthoz, szitternek és valami felnőtteset csinálni kettesben a férjeddel (akárcsak sétálni, mint rég egy randin). Legyen alkalmad újra várni őt, készülni rá, és lelkizni vele - ettől lesz utána libidód, nem ha csak egy a listán a sok tennivaló között.

Sajnos, erre tényleg rámehet a házasságotok, hiába szereted. Figyelj erre oda, a gyerekek érdeke is.

2020. okt. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az előttem szólóknak igaza van. Szedd össze magad. Írod is, hogyha beadod a derekad, akkor végül jól is esik a dolog. Én is voltam hasonlóan szülés után, de én elhatároztam már szülés előtt, hogy na ezt nem fogom soha csinálni, hogy nem fogok szexelni a férjemmel, csak ha fizikai akadálya nincsen. Én rendszeresen kezdeményeztem akkor is, amikor marhára nem volt kedvem, mert közben én is megkívántam mindig, szóval nem volt soha rossz élmény vagy ilyesmi. Aztán szépen lassan helyreállt a libidóm, de ehhez kellett, hogy kezdeményezzek meg ne utasítsam őt vissza akkor se, ha nem volt kedvem. Jó persze, volt olyan, hogy hulla fáradt voltam, akkor eltoltuk másnapra, a lényeg, hogy figyeltem arra, hogy a heti 3-4 meglegyen. Azóta meg több is van. :) Szóval szerintem kezdjétek újra, dolgozni kell azért, hogy megmaradjon a tűz meg a vonzalom.
2020. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem az első gyerek után totál elment a kedvem gyakorlatilag azóta nulla a libidóm. Soha nem kezdeményezek mert nincs kedvem. Talán amikor a második gyerkőc összejött akkor egy picit több kedvem volt, de annyi nem, hogy kezdeményezzek, csak annyi, hogy nem utasítottam el a párom. De azóta inkább mínuszban van a libidóm.
2020. okt. 26. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Na jó, de ez pont olyan, mintha mittudomén ha gluténérzékeny vagy, akkor is sütsz a családodnak palacsintát, ha szeretik, mert szereted őket. Ha még jó is szex, tehát nem az van, hogy fáj, hanem csak menet közben jön meg az étvágyad, akkor ha szereted a férjedet, nem arra vársz, mikor kívánod meg magadtól, csak engedsz neki vagy akár másképp is eszedbe jut kényeztetni. Fogd fel ugyanolyan ajándékként, mint amikor a kedvenc tévéműsorát megnézed vele. Hidd el a szexben sok minden függ a megszokástól is, nálad is. Próbáld kicsit tudatosabban visszaszoktatni magad.
2020. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Úristen hogy tudtok ennyi baromságot összehordani.


A gyerektől kap figyelmet, így a férjétől nem igényli?


Öö.. Csók, erotika, szex, oralis szex, analis szex, petting, flört, szerepjatek stb, ezeket ti a gyerekeitekkel csináljátok? Na ugye, hogy nem.


Minek szexelnétek már.. Elvégre delcsinált már, magadhoz kötötted nem igaz..?


Remélem a parjaitok jól megdönget egy csinos, fiatal, életvidám, formás nőt ahol csak tud, ti meg éltek tovább pókhálósam, besavanyodva.

2020. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!