Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jó együttélés feltételei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jó együttélés feltételei, illetve ez esetben mi lehet a megoldás egy kapcsolat megmentésére, vagy csak a szakítás a megfelelő megoldás?

Figyelt kérdés
Először is sziasztok, úgy érzem össze csaptak a hullámok a fejem felett és nem igazán tudom senkinek se el mondani aki tanácsot adhatna. Van két fiam és egy párom, illetve jelenleg nem az, össze vesztünk. Nagyon sok dolgot tettünk egymás ellen. A pici fiam koraszülött lett ami meg viselt mindkettőnket és a terhesség is körülményes volt, de már mint utólag kiderült előtte voltak problémák írt nőkkel amiket a család együttartása érdekében el viseltem, azóta azomban szenvedek (állítás szerint fel hagyott ezzel). Nem mertem el mondani senkinek sem, de vannak más gondok is. A gyerekek csak rám vannak mindig utalva mert ő az aki dolgozik nekem annyi pénzem van amit a gyerekekre kapok az albérletet, számlákat fizeti és ad ha kérek, de minimálisat. Részben külön kasszán vagyunk amit szintén sokan furának tartanak. Az utóbbi időbe egyre többször kattan be ha iszik olyankor durván viselkedik és lehetetlen le állítani. Messze van a családom akikre támaszkodhatnék ezért velük ezeket meg próbálom nem megosztani. Rengeteg orvosi vizsgálat van amivel oda kéne járni ha haza költöznek és még valamennyire szeretem is. Próbálnám meg menteni meg óvni a kapcsolatunkat, de jelenleg lehet, hogy mégse megy. Nem bízom benne és egy kicsit félek is tőle. Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek. Maradjak, vagy menjek?
2020. okt. 26. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Iszik, durva, nem adja haza a pénzt, nem foglalkozik a családjával, más nők felé kacsingat. Ezek után mi a kérdés? Kicsit még szereted? Mert néha hajlandó szexelni veled? Ennyire senki vagy, hogy kétheti 10 perc kufircért feladsz mindent? Szerinted mi lesz a jövőtök? Megjavul hirtelen? Vagyis tudod mit kell tenned.
2020. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, csak ennyit kérdezek: te komolyan azt akarod, hogy a két kicsi fiad ezt a példát lássa, és majd ők is így bánjanak a jövőbeli párjukkal vagy unokájukkal? Esetleg pont ellenkezője, ők legyenek a kapcsolatban az áldozatok? Mert a fordítottja is előfordul ám.

Ha nem, akkor hagyd ott a büdös francba, és vissza se nézz!

2020. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ilyen apa mellett ket lehetoseg van a fiuknak, vagy ok is agressziv barmok lesznek, vagy onbizalomhianyos luzer nyomorekok, esetleg meg a ketto otvozete, elsore elnyomhato nyomiknak tunnek majd, de ha felduhiti oket a no, agyonveri oket. En lelepnek.
2020. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj!

Ezellen semmit nem tehet, neked meg nyugtod lesz.

N

2020. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést és a válaszokat. Elég rosszul érzem magam és a padlón. A gyerekeimet próbálom nézni nem pedig magamat ezért is lépek.
2020. okt. 26. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!