Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha folyton ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha folyton ezt érzem?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyunk együtt. Nincsenek "szabályok " vagy elvárások, egyszerűen csak alap dolog az, hogy ha megyünk valahova (külön), akkor ha odaért a masik, akkor legalább annyit ír, hogy megérkeztem. Ezt a párom rendszerint nem teszi meg, persze ha írok aggódva, hogy odaért e már, akkor válaszol. Ez fordítva nincs így, én mindig igyekszem irni neki, aztán ha elmarad, egyből hív, ír, stb


Leültem mar vele erről beszélni, kb felkapta a vizet, hogy az autóban hagyta, a kabátban maradt stb.. Nem szóltam semmit, csak rendszeresen elkezdtem én is így csinálni, az már persze nem tetszett neki és veszekedés lett belőle...


Hiába magyarázom el neki, hogy ha ő bármit megtehet ebben a kapcsolatban akkor ez oda vissza mukodik.. Nem, ez nem így van, mert nem ugyanaz hogy en direkt nem irok, o meg elfelejti stb.

Teljesen azt érzem, hogy nem kezel engem egyenrangú félként és hiába mondom el ezeket neki, csak vita lesz belőle, mert nem érti mit miért csinálok és mondok.


2020. okt. 26. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk az egész hülyeség, felnőtt emberek vagytok, nem egymás gyerekei, de az problémás ha valami nem oda-vissza működik. Másban is így van?
2020. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk ez nem alap (no vagyok). Ha zavar és tényleg aggodsz miatta akkor irj ra te. Ha csak ellenőrizni akarod akkor ugyis mindegy, nem fogja hagyni
2020. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jól látod. Vannak dolgok, amiben elvárható a " kölcsönösség", de a te esetedben a saját "mintádat" akarod ráerőltetni. Nem lesz jó vége.
2020. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!