Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket bántál meg párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket bántál meg párkapcsolati téren eddigi életedben ? Próbáltad helyrehozni ? Ha nem, miért nem ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Eddig azt bántam, hogy nem szakítottam előbb. Meg egyet bánok, ahol sajnos beleszerettem olyan emberbe, aki megcsalt, hazudott, megalázott és évekig keseregtem utána...
2020. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Én is, mint az első, hogy nem előbb szakítottam. Nem akartam elhamarkodottan szakítani, de túl sokáig analizáltam a dolgokat, az utolsó 3/4 év minimum tényleg egy vergődés volt - mint kiderült, az ő részéről is elvileg, de az enyémről biztosan. Helyrehozni ezt már nem lehetett, próbálkoztunk, de veszett fejsze nyele, már elmúltak az érzelmek... meg belegondoltam, és rájöttem, hogy egyedül is jobb lenne már lenni, mint abban a kapcsolatban, még ha toldozgatom-foldozgatom is.

Annyit tanultam belőle, hogyha már úgy érzem, hogy nem oké a kapcsolat az első pillanatban is leülök és beszélek, még ha kiderül, hogy csak jódolgomban unatkoztam, akkor is.

2020. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy egyáltalán próbálkoztam valaha a csajozással alacsony és ronda fiúként/férfiként.
2020. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az összes kapcsolatomat, fölösleges volt és mindegyikben szenvedtem.
2020. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy mások is írták,hogy nem szakítottam hamarabb. Illetve azt,h egyyszerűen lenyeltem az elején, amikor megbántott a másik, miután leültünk megbeszéltük, a másik megígérte,h lesz kárpótlás és nem tett még se semmit,h kárpótoljon, ilyet nem szabad, ha a másik megígér valamit tartsa be vagy ott kell hagyni! (Nálunk nem csak egy ígéret nem volt betartva.)
2020. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hogy megcsaltam a páromat. Nagyon részeg voltam (nem mentség, tudom) és egyszerűen nem is emlékszem hogy történt az egész. Bár a párom megbocsátott, nekem azóta is nagyon durva lelkiismeretfurdalasom van.
2020. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy gyerekes férfihez mentem feleségül. Sosem tudtam megszeretni (még csak megkedvelni sem) a gyerekét, és ez közöttünk állt mindig (2 éve elváltam tőle). De össze sem kellett volna jönni.
2020. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Aranypanda válasza:

Eleinte azt bántam meg, hogy távkapcsolatokkal próbálkoztam.

Azt is fájlalom, hogy későn jöttem rá, hogy velem normális nő nem fog járni. Szerencsére rengeteg dilis nő közül válogathatok, csak el kell fogadni, hogy dilisek, és nem szabad normális dolgokat erőltetni rájuk. Az ilyen felismerés sokat segít, ha időben történik.

2020. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

egyedül azt bántam meg, hogy megcsaltam a feleségemet. azóta próbálom rendbehozni, de még 1 év után is nehéz neki is, nekem is, mert nem lehet elfogadható okot adni az egészre. biztos nem ez a legjobb szó erre, de iszonyat szégyellem magam miatta.


a korábbi kapcsolataimat visszanézve nem bántam meg egyiket sem. mindegyikből volt "take away", mindegyik hozzáadott ahhoz, aki lettem, ahogy pl egy ilyen krízishelyzetet kezelni tudok/tudunk együtt.

2020. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Leginkább azt, hogy nem vettem komolyan a panaszait: olyan női hisztinek gondoltam véltem. Sokkal töbet kellett volna beszélgetnünk, megbeszélnünk dolgokat, elmondani az érzéseinket. Engem úgy szocializáltak, hogy a ffi teremtse elő az anyagiakat, ez a legfontosabb. De már belátom, hogy ez csak az egyik pillér...

Már a mostani házasságom sokkal harmónikusabb, teljesebb, de akkor is sajnálom, hogy tönkrement, tönkretettük az előzőt.

2020. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!