Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony a férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Lassan egy hónapja megismertem valakit, nagyon kedvelem, megvan a kémia, viszont egy “problémám” van, hogy kicsit alacsony.

Maximum 5 centivel lehet magasabb nálam, pedig nem vagyok magas (164 cm).

Tudom, hogy nem kéne hogy számítson és ez csak ilyen hülye társadalmi nyomás a fejemben, de picit zavar. Tudom, hogy az én hülyeségem és nem ezt érdemli, mert tényleg, vicces, intelligens, határozott, de mégis ez van bennem...

Hogyan tudnám ezt legküzdeni magamban?


2020. okt. 26. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy magasabb nálad. Amúgy meg nincs jelentősége szerintem.
2020. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nincs társadalmi nyomás, a probléma csak a te fejedben létezik. Ha jól érzed magad vele, minden ok, nem lenne jobb, ha 10cm-el magasabb lenne, akkor sem.
2020. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Sehogy. Nálam nyírt már ki kapcsolatot ilyen probléma.


N

2020. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó! Azért hagytad el a párod, mert alacsonyabb volt mint te?
2020. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Mert egyforma magasak voltunk.
2020. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Megérteném a problémát, ha alacsonyabb lenne nálad öt centivel, de ha magasabb is akkor nem. Ez legyen vele kapcsolatban a legnagyobb gondod.
2020. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Ti nők azt hiszitek magatokról hogy ti vagytok a mindenség. Ez alacsony, az kövér, az nem sármos stb... Akkora kritériumaitok vannak közben ehhez képest a legtöbbőtök egy szürke egérszar maximum.
2020. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Ameddig nem alacsonyabb nálad, nem gáz.Gondolom neked azért nem nehéz magasabb pasit találnod.Ez a magas nők problémája.
2020. okt. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnék magasabbat és mást találni, csak egyszerűen zavar picit...
2020. okt. 27. 09:52
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Mindig zavarni fog.


Meg a kirakatokat is kerulni fogod, mar ha vegre osszszeded magad, es kezenfogva kimereszkedsz vele az utcara.


Arrol meg ne is beszeljunk, ha osszefuttok ismerosokkel, ahol a ferfi magas, delceg, jokiallasu.


Te meg "setaltatod a kisfiadat".

2020. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!