Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémák együttlétkor, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémák együttlétkor, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Párommal 10 hónapja vagyunk együtt, ebből 9 aktív nemi élettel. Nekem ő az első minden téren.

Az elején sem volt egyszerű az orgazmus, sőt, szerintem az első 2-3 hónapban nem is éltem át, de nyilván a kezdetben még meg kell ismerkednem az újdonságokkal, mi esik jól, mi nem, stb.

Aztán utána néha-néha, pár hetente összejött párszor. Volt 1,5 hét amikor csodával határos módon minden alkalommal sikerült. Azóta, már majdnem 2 hónapja megint semmi.

Rendszeresen szeretkezünk (kétnaponta/naponta). Eddig egyetlen pózban sikerült és maradtunk annál. Ami az én problémám, hogy előjáték viszont nincs, én adok (és ezt szívesen teszem), de nem kapok.

Lehet, hogy ebben rejlik a “titok”?

Illetve több időre lenne szükségem valószínűleg, bár már volt, hogy nem telt bele 10 percbe és sikerült.

Teljesen tanácstalan vagyok, velem van valami gond? Létezik, hogy a hüvelyben történt valami?

Minden véleményre kiváncsi vagyok. 😊

20/L



2020. okt. 26. 22:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Jézusom, az ilyen problémákra és azok megoldására már a 14 évesek is tudják a választ.
2020. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Ami az én problémám, hogy előjáték viszont nincs, én adok (és ezt szívesen teszem), de nem kapok.


Ez a baj...

Akkor te gyakorlatilag szaraz vagy, amikor beralja? Vagy mi?

Akkor te meg vagy eroszakolva 9 honapja...

2020. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

"előjáték viszont nincs, én adok (és ezt szívesen teszem), de nem kapok."

Olyan szinten nincs önbecsülésed, hogy azt rossz nézniXDDD

Majd ha a következő palid úgy kinyal, ahogy azt kell, minden együtt töltött percet bánni fogsz ezzel a szerencsétlennel:D

Amúgyis, ki minek tart olyan palit, aki nemis nyal?

2020. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Bárcsak egyszer az életben képes lennék hüvelyi orgazmusra pusztán a behatolástól, komolyan mondom én lennék a legboldogabb.

Szerintem örülj neki, hogy ilyen sokszor sikerült ezt elérni, ráadásul első kapcsolatban, nagyon sok nő egyszerűen nem képes hüvelyi orgazmusra.

Az előjáték viszont probléma. Mármint, ha nem okoz fájdalmat a behatolás, ezt nyilván írtad volna ha úgy lenne, akkor összességében nem vagy "megerőszakolva".

De ha te szeretnéd, illetve ha BÁRMIT szeretnél a párodtól szex közben, arra van egy egyszerű megoldás: kinyitod a szádat és megmondod, hogy "Jóska légyszi nyalj egy kicsit". Vagy akármi. Ez az egész párkapcsolat alapja, kommunikáció.

2020. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

és miért nem szólsz neki hogy vágysz előjátékra? elég fontos a kommunikáció a szexben...


ha masztizol mindig el tudsz menni? szex közben esetleg izgatod a csiklód? az is kellemes tud lenni.


de mindenképp izgasson, jó sokáig. furcsállom hogy magától nem csinálja. de ha nem,hát szólj neki. ki kell tapasztalnod mi a jó neked és ezt megosztani vele..

24N

2020. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Hat egy nonek olyan atlag 10-15 perc elojatek kell a pasiknak meg sokszor 10 mp utan all a pocok. Ne legy butuska ha a baratod megszokja h neki nem kell dolgoznia nehéz lessz visszaszoktatni... Plusza pasik szoktak ilyennel jonni hogy "de korabban senki nem panaszkodott". Na ja, mert hozzad (meg hozzam, elso parommal tok ilyen voltam) hasonloan csak elviselik sokan a szexet. Szoval elojatek addig amig nem vagy nagyon nedves es nek vagy felizgulva. Utana olyan pozi ami kenyelmes, rs jol hozzafersz a csiklodhoz. Sokan mondjak a lovaglot, szerintem nem kellemes,eleg melyre megy a penisz. Vagy fordított cowgirl (es hatradolsz masik kezeddel meg izgatod a csiklod) vagy oldalrol (kiskanal nagykanal). Mindket esetben hoozafersz a csiklodhoz, izgathatod magad kivulrol es nem megy olyan melyre a penisz, ergo nem fogja a mehnyakadat eltalalni ami faj. Szoval tessek sarkadra allni a paroddal szemben, es ha el akaraz elvezni akkor tegyel is erte te is.
2020. okt. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő véleményeket. :)

Szerencsére a nedvesedéssel ritkán van problémám.

Nem vagyok megerőszakolva.

Nem tudom én sem hova tenni, eddig csak finom kértem, utaltam, hogy jól esne előjáték. Egyszer azt mondta, hogy ő ilyet még nem csinált. Azt el tudom képzelni, hogy a tapasztalatlanság miatt nem akarja, viszont azt nem tudom elképzelni, hogy még nem csinálta soha. Volt már jó pár kapcsolata, nem létezik hogy egyik csaj se igényelte.

Igen a kommunikáció a kulcs, csak nem tudom hogy kezdjek bele. Nem akarom őt se megbántani, mert nagyon szeretem.

2020. okt. 26. 23:21
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Iranyitod a kezet, vagy megmondod hogy Dragam meg kell egy kis osztonzes :) a saját igenyeid kifejezese nem fog senkit megbántani
2020. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Az a megoldás, hogy megmondod neki, hogy erőltesse meg magát. Van aki addig neki sem áll az aktusnak, ameddig a nő ki nem elégül, vagy legalábbis elviszi félútig. A hüvelyedben minden rendben, a párod fejében kellene helyrerakni a dolgokat. Ha attól fél, hogy emiatt hamarabb fog elmenni, akkor bele se kezdjetek, inkább az első menetet kézzel/szájjal fejezzétek be.
2020. okt. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ja és nálunk nincs olyan hogy 1. menet, 2. menet, 3. menet.

Ő az első után elfekszik...

2020. okt. 26. 23:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!