Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire figyelnél ha komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyelnél ha komolyan gondolod az újrakezdést?

Figyelt kérdés

Exem nagyon szerettem de túl féltettem. Most viszont van valakije. Akivel nem lehet nagyon közös jövője S úgy nincs sok értelme, közben vagy agyára megyek vagy hiányzom neki.

Hogy tőle hozzám, tőlem hozzá rohangál. Ott viszont megy a lelkiterror hogy megöli magát ha miattam vége...


Megegyeztünk ha már elengedni így se tudjuk egymást javítjuk a dolgot x hónapig s ha működik újra kezdjük. Megtanulni lekezelni a konfliktusokat békében, adni egymásnak időt teret.


Kértem mondja meg szeretné e ha kilépnék az életéből mert nekem ez most nem ok. Szeretõ sose akartam lenni.

Nem akar elveszteni de ne legyen balhé mert már nem birja. Ami leginkább abból fakad kiakadok ha hazudik vagy amikor úgy érzem rajtam vezeti le a máshol felgyűlt bajait esetleg engem akasztanak ki vagy bántó.


Naponta sokszor beszélünk, két naponta találkozunk is de max csók.

Vagy sikerül s talán összejövünk vagy elengedjük egymást lehessen normális életünk.

Igen ez egy szar helyzet. Nem is fényezem magam miatta viszont túl sok évig voltunk együtt, túl sok érzés emlék, kötődés.

De ti ha újra kezdhetnétek valakivel ilyen helyzetben mire ügyelnétek?



2020. okt. 26. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Hű, b+, amikor három pszichiátriai eset egymásra talál...

1. Nincs újrakezdés, amíg van pasija.

2. Lelki terrornak nem szabad engedni, a család bevonásával le kell állítani a srácot.

3. Mond meg a csajnak, hogy döntse el mit akar. Egyszerre kettővel nem lehet!

4. Csak akkor kezdjétek újra, ha a szakítás oka már megoldódott.


Egyébként a fentiek alapján az lenne a legjobb mindenkinek, ha a csak dobná az öngyilkosságal fenyegetőző idiótát és keresne magának egy új pasit. Te meg egy új nőt.

2020. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Jól palira vesz a kisasszony. Te meg mivel szereted, benyeled. Jelenleg sütteti magát két ember figyelmében, szerinted mit fog tenni? Semmit. Az új kapcsolat nem az igazi, de te lelki szemetesnek, vagy majd esetleg szretpnek jó leszel, mert azért veled se volt olyan jó. Az ilyennek az a vége, hogy jön egy harmadik pali, aki elviszi és ti ketten a jelenlegivel meg pislogtok.

32n

2020. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdeném újra, annak idején megtettem, kár volt. Felejtsétek el egymást, ne keressétek, élje mindenki az életét külön, de békében.

Az öngyilkosjelöltre meg szavak nincsenek, az exed képtelen jól választani.

2020. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet azért is ilyen nehéz elengedni mert ez egy kis falu, 3 házzal lakik odébb ráadásul ugyanaz az egyetem is. Ok online oktatás de a kutyámhoz se tudok kimenni a kertbe, hogy ne lássam ahogy ő is ott van...
2020. okt. 27. 00:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3# nem mindenki bánja meg az újrakezdést!

Van akinek összejön.

2020. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
#5-ös Nekem is összejött, összesen 12 évet pazaroltam rá.
2020. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mire figyelnék? Hogy olyan nővel kezdjek kapcsolatba, akivel van jövőnk.
2020. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne tegyem el ugyanazt a hibát ami miatt szétmentünk.

Illetve, jobban megnyílni” és a másik érzelmeit is jobban figyelembe venni.

Nem ráróni” a munkahelyi stresszt.

Nem hibáztatni azért amiről nem tehet.

Vagyis megpróbálnék jobb emberré válni, nem csak mástól várni a csodát, én is változtatnék, tenni érte, sokkal-sokkal többet.

2020. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!