Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mi a legnagyobb hibája a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a legnagyobb hibája a párotoknak?

Figyelt kérdés

Az ilyen "nincs hibája, minden hibájával szeretem" stb. stílusú kommenteket mellőzzük légyszi. Én is szeretem a párom, de senki nem tökéletes.

Példaként, nekem a párom legnagyobb hibája, hogy konfliktuskerülő, és inkább kummant, minthogy megmondja az igazat. Nagy dolgokban nem hazudik, amik érintik a kapcsolatot túlzottan, de azért sokszor bántó.


2020. okt. 27. 09:48
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%

- munkakerülő

- nem lehet vele megbeszélni a dolgokat mert végig se hallgat

- nem segít semmilyen házimunkában sem

20L

2020. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%

- nem tud bánni a pénzzel

- nem beszél az érzéseiről

- szintén sokszor "kummant"

- sokszor gyerekesen viselkedik..

30 éves

2020. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavar a legjobban,hogy nagyon csúnyán beszél velem is.

Ismerem a családját és náluk ez a normális.Úgy beszélnek egymással mint a kutyával.

Párom próbál normálisan beszélni velem de azért elég gyakran előjön ez a stílus.

Csak kellemetlen amikor valaki meghallja és szóvá teszi,hogy miért hagyom ezt.

Pedig nem hagyom csak nem lehet valakit "átnevelni" egyik napról a másikra.

2020. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat beszél. Pl. Képes bármelyik üzletben 10 percet beszélgetni az eladóval vagy bárhol.


Ja, én vagyok a lány.

2020. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
86%

-Nagyon sok idot felemeszt a hobbija

-Vannak problémai azzal hogy mennyit iszik (nem taccsreszegre csak gyakran)

2020. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Néha erősebb hangulatingadozásai vannak, de már tudom kezelni.

Néha apró dolgokban feledékeny, de nem vészes.

Kevesebb kicsit az igénye a szexre, mint nekem, de a minőség sokat javult.

Néha a kominikáció nem a legjobb, de végül mindig megértjük egymást.

Igy hirtelen ennyi.

N

2020. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
93%
Állandóan játszik a telefonján. Ahogy van egy szabad perce, előveszi és fejlesztgeti a kávéfőzőit a b.zi Mycafe-ban vagy mi az a hülyeség. Meg mellette 5 másik játék minimum, csak most ez az elsőszámú nála. Nagyon férfias, mondhatom. 33 éves...
2020. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Néha nehéz vele problémát megoldani, mert úgyis azzal kezd, hogy hárít. Aztán mindig közbevág ha én beszélek, míg végül jól felhúzom magam.

5 év után viszont eljutottunk oda, hogy apróságok miatt is tud bocsánatot kérni.

2020. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is konfliktuskerülő, főleg másokkal, nem szívesen mond nemet, és emiatt sokszor madárnak nézik. Még egy nagy hibája, hogy kocka, rengeteget játszik, van, hogy a boltból vagy az edzőteremből miatta kell sietni haza, hogy "felszedhesse a buff-okat" WOW-ban...


Ezeket leszámítva nagyon jó társ, végtelenül jószívű, szorgalmas, kellemesen beteg humorú, sokmindenre kapható (már ha nincs éppen raid a wowban) és jól is néz ki. Bocsánat, nem bírtam ki, hogy csak rosszat írjak róla. :D

2020. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

- cigizik

- állandóan meggondolja magát mindennel kapcsolatban (többnyire csak úgy)

- ha valami bánt, sokszor nem vesz komolyan, például ha 2 percnél tovább haragszom rá, akkor az már "hiszti"

Ezeken kívül szerencsére minden más rendben van

2020. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!