Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem anyám barátnőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem anyám barátnőjével.Sajnos rájött és most ideges,megfog bocsátani?

Figyelt kérdés

Többször kaptam jeleket a barátnőjétől nyáron sokat flörtölt mikor áthívott füvet vágni.Most hétvégén faleveleket hívott át hogy segítsek összeszedni az udvarban mert sok fája van és sok falevél hullik le.

Nem tudtam eltitkolni hogy nem izgat ahogy flörtöl velem, majd egyszer csak megtörtént majd még utána párszor.

persze rögtön utána este már írkált messengeren állandóan csipogott és egyszer anyám véletlen ránézett és látta hogy a barátnője az.

veszekedés lett belőle most megsértődött hogy gondolom ezt hogy húszéves vagyok csak mit akarok egy 50 év feletti nőtől.



2020. okt. 28. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
mondd meg neki őszíntén, hogy mocskos szexet, nagy oboázásokat, és a többit... hidd el, többé nem fogja firtatni a dolgot
2020. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Legszívesebben világgá kürtölném hatalmas élmény volt.

Nem akarom leírni de aznap nagyon sokszor szexeltünk.

Azt mondta hogy talán egyszer fiatalkorában élt át ilyen élményt és már folyton írogat messengeren is zenéket küldözget meg perverz gif-eket.

Meg sokszor írja mikor megyek legközelebb falevelet gereblyézni.

2020. okt. 28. 19:18
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd humorosra, és csak röhögj meg kezeld lazán.
2020. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Jah és élvezd ki a dolgot :D
2020. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%
Pfuj..
2020. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Majd anyád túlteszi magát rajta,ne aggódj.
2020. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Már túl vagyunk az erotikus képek küldözgetésén kaptam egy csomót ahol kanapén fürdőben vagy ágyban van és sok dolgot csinál magával.


Eltiltani már tud tőle anyám de azóta nem beszélnek egymással.

2020. okt. 28. 19:58
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

Szutyok vén ribizli. Kellene ez a mocskos a fenének, de ha már így alakult használd ki, aztán dobd ki, mint a szart.


Miféle ótvar szarság hajt rá barátnője fiára?


Mondd meg Anyádnak az igazat, hogy neked ez a nő csak egy rongy és pontosan arra használod, amennyit ér.

2020. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Szereted a nőt?
2020. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 peca1000 ***** válasza:
100%
Érzi még a szivében a tavaszt! :) (és ott lent is) :)
2020. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!