Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi aki lóg munkából, azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi aki lóg munkából, azzal jobb lezárni párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kérdezem mi volt ma munkahelyen? Azt mondja nem tudja, ma semmi hangulata nem volt munkához, ezért be sem ment!!!


Teljesen ledöbbentem. Még nem volt ilyen párom. Ráadásul nem egy kis suhanc fiatal, már 41 éves és kényelmes irodai munkát csinál.


Szóval nem is értem mi baja!!!



2020. okt. 28. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen kuka!


De majd mindjárt jönnek az: "Én is szoktam, mert úgy sem rúgnak ki, hisz a 12 diplomás agyam nélkül becsődölne a cégük." válaszok.

2020. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk nem ertem, miert akkora prioritas a munka, en eddig azt hittem, hogy az a lenyeg hogy a ferfinak biztos jovedelme legyen, ahhoz pedig nem kell munkahely...
2020. okt. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Egyszer előfordul,ezért szakítanál vele?

Te most tényleg szereted őt?

Aki szereti a másikat ilyen kérdés nem nagyon fogalmazódik meg benne.

2020. okt. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mit dolgozik, de vannak munkahekyek, főként mérnöki pozíciók multiknál, amikor épp nincs semmit csinálni és felesleges bemenni, máskor meg túlóráztatnak, amit csak lecsúsztathatsz. De lehetnek ettől eltérő különleges esetek. Nekem pl. nem ilyen munkám van, mégis van hogy csak egy órára megyek be mert tudom hogy kb 10 percnyi teendőm lesz. (Pl szombati munkanap) 2 munkatársam is úgy van hogy olykor kitalálják, ők szabadságon vannak, ők pl párban dolgoznak, és megcsinálják egymásét. Stb (stb = most épp nem jut eszembe más)
2020. okt. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Mégis: van aki tud másokkal cserélni műszakot, vagy leadni műszakot. (Pl ételfutárok)
2020. okt. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ, milyen munka. Ha valami alkotó vagy kutató, aki hosszú határidővel, kötetlenül dolgozik hullámokban, akkor belefér, hogy mittudomén aznap futni ment vagy a plafont nézte az ihletre várva és másnap lecsúsztatja, ha egyáltalán számon tartják a munkaóráit.

Ha csak lusta, pedig rezeg a léc, hogy kirúgják érte vagy annyira utálja, hogy inkább táppénzre megy a depressziótól, de nem változtat melót, és ezt már többedszerre adja elő, akkor nem.

2020. okt. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar, akkor ne folytasd vele.
2020. okt. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Orulj h egy 40 es ferfi rad nezett
2020. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokban függ attól,hogy milyen munkahelye van.

Nekem is olyan munkahelyem van,hogyha esetleg nem megyek be egyik nap akkor valamikor máskor ledolgozom.Nem lógok csak nem annyira kötött a munkaidőm, az a lényeg,hogy az adott munka határidőre kész legyen.

2020. okt. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Azt mondja nem tudja, ma semmi hangulata nem volt munkához, ezért be sem ment!!!" A lényeg a mondatból: semmi hangulata nem volt munkához.


Nálam az ilyen nem partner. Majd legközelebb máshoz nem lesz hangulata a drágának. Hagyjuk már, ez nem férfi, ez egy nulla.

2020. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!