Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne menjen tönkre a kezdődő párkapcsolatom, a koronavirus miatt? Ausztriàba szeretnék utazni!

Figyelt kérdés
Én közvetlenül a határ mellett élek, itt is van állandó lakcímem. Ő viszont 200 km-re, és nem magyar àllampolgàr. Eddig, ennek ellenére őt beengedték hozzàm. Úgy hallottam tegnap megint szigorítottak a határ àtlépés szabàlyain. Két hét múlva találkozunk újra, már így is sok idő, és hiányzik, és akkor még csak nem is biztos hogy beengedik. Nekem ettől az egésztől màr... Oké nem írok csúnyàkat, nehogy megkapjam hogy virustagadó vagyok 😀 Szóval, ha ott fogunk állni a határ két oldalán a randi napjàn tehetetlenül, akkor biztos nem fogom hagyni hogy visszaforduljon, emiatt a baromsàg magyar törvény miatt, hanem àtmegyek én. Az osztràkok befelé szerencsére normálisak, szóval az biztos hogy így láthatjuk egymást. Viszont egy egész hétvégét terveztünk együtt, szóval vagy hotelba kell mennünk a határ közelében, vagy együtt elutazunk az ő vàrosàba. Ez eddig oké, de én szeretnék majd haza is jönni, anélkül hogy ok nélkül bebörtönözzenek, és ok nélkül elessek az amúgy is kevés havi fizetésem 10 napi részétől. Mi a megoldás, mit mondjak mikor hazafelé jövök? Ti mit tennétek? Engem nem is a karantén zavarna, simán vállalnám ő érte, amúgy is mindig itthon ülök, és év végére még jól is esne pihenni. De az anyagi része miatt el akarom kerülni, hiszen ilyen esetre nem jár még tappénz sem, és nekem fizetni kell az albérletet.
2020. okt. 29. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fél évvel ezelőtt még azt mondtam volna, hogy maradj már meg a fenekeden, mindjárt vége, minden jó lesz.


Most viszont azt mondom, hogy keress odaát egy bármilyen állást , ahol kapsz munkáltatói igazolást arról, hogy ingázó vagy és ennek birtokában lehetőleg a tipikus munkaidő kezdetekor ill végekor lepd at a határt. Vagy van egy nem legális megoldás is: a zöldhatár kevésbé frekventált pontján jössz at, bár ez esetben is számíthatsz főleg az osztrák határőrizeti szervek kíváncsiskodására.

2020. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen aterzem a problémát, az en baratom is ott lakik es 2 honapja mar nem talalkozhattunk.. O nem magyar, en meg nem hianyozhattam egyetemrol... Most az a terv, hogy decemberben kimegyek hozza, maradok 2 hetig kb, utana hazajovok es vallalom a karantent, ugyis csak vizsgaidoszak lesz, nem kell bejarni az egyetemre. Kitartast! Tudom, hogy nehez, de mi legalabb "megedzodtunk"... Tavasszal sem tudtunk talalkozni 3 honapig, azelott meg 8 honap alatt osszesen 3 hetet tudtunk együtt tolteni. Majd jelentkezz, kivancsi vagyok!
2020. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!