Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen vagy van okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen vagy van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt. A munkahelyén egy irodában öten dolgoznak (2 pasi, 3 csaj), nagyon összatartó csapat, barátok is. Így munkaidőn kívül is szoktak találkozni. Észrevettem hogy az egyik lánnyal nagyon jóban van a párom, talán jobban mint a többiekkel. Mikor rákérdeztem azt mondta hogy igen, talán őt érzi magához a legközelebb.

Tegnap este felugrottam hozzá, van kulcsom így nem csöngettem. Pont bent ült a legjobb haverjával a nappaliban, nem hallották akkor még hogy megjöttem. Na és meghallottam hogy pont erről a csajról beszélgetnek. Kiderült hogy mielőtt összejöttünk volna a párom és a csaj egy iszogatós este után kettesben maradtak és csókolóztak. Lett volna több is, de a csaj leállította azzal hogy túl sokat ittak. Ekkor toppantam be persze rögtön elhallgattak.

Számonkértem a barátom hogy ezt miért nem mondta el nekem. Azt mondta pont azért mert csak túlkomplikálnám. Kérdeztem hogy érez-e vmit a csaj után meg hogy mi volt a csók után. Azt mondta hogy megbeszélték a csajjal hogy nagyon bírják egymást emberileg, meg vonzódnak egymáshoz, de a csaj úgy érzi hogy ez nem működne hosszú távon, a párommal biztos szakítanának max fél év után akkor meg minek felrúgni a barátságukat.

Szerintetek ilyen van? Engem ez nagyon megviselt, úgy érzem ha a csaj bármikor meggondolja magát a párom simán ugrik a lehetőségre. Ráadásul együtt dolgoznak egész nap ott lebeg előtte a kísértés. Mit gondoltok könyörgöm vki adjon vmi tanácsot!



2020. okt. 30. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
87%
Engem zavarna.
2020. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
30%
#1 És ha zavarna mit teszel? Addig baszogatod a fickót amíg fel nem mond a munkahelyén miattad?
2020. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
92%

Nem azzal van a baj, hogy ittasan csókolóztak, hanem hogy józanul is az az álláspontjuk, hogy vonzódnak egymáshoz. Kicsit szélsőséges ahogy te írtad, de igen, itt sajnos az van, hogy semmi biztosíték nincs arról, hogy mondjuk egy céges bulin ahol előkerül a pia nem gabalyodnak újra össze. Vagy ha a csaj gondol egyet...

Lehet papolni a bizalomról, szerintem is fontos, de sajnos itt ez k*va nehéz. Ha te megtudsz benne 100%ig bízni akkor maradj vele, ha viszont csak egy icipici kételkedés is van benned, akkor ne, mert hosszútávon megfog őrjíteni téged.


Engem is zavarna, nem is tudnám elviselni ezt. Nyíltan kimondta, hogy vonzódik hozzá és ezekszerint a mai napig is beszélnek arról a csókolózásról annak ellenére, hogy már veled van fél éve.


Nem vagyunk egyformák, ne más véleménye alapján dönts, de annak semmi értelme, hogy félelemben és kételkedésben éld a napjaid. Ha a srácnak úgy igazán fontos lennél és komolyan gondolná a kapcsolatotokat, akkor úgy fogalmazott volna, hogy igen, csókolóztak, de már abszolút semmi érzelem nem fűzi őt a lányhoz hisz melletted van...

2020. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
13%

2.-nak igaza van.


Most mondjon fel a srác, és te eltartod?


Tudod, egy okos nő, nem akar tudni mindenről! Okos vagy? >:)

2020. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
88%
Nálam ez azonnali lapát lenne, de az én vagyok...
2020. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
29%

A féltékenység és a harag a legrosszabb tanácsadó.

Ezt bizonyára Te is érzed, ezért vársz tőlünk tanácsot. Idős férfi vagyok, tehát első sorban, mint férfi véleményezem a helyzetet. A pároddal fél éve vagytok együtt, de nem tudjuk, mióta ismeritek egymást. A kolleganőjét alighanem korábban ismerte mint Téged, mégis Téged választott. Az, hogy a három közül az egyik szimpatikusabb neki, az édes-keveset jelent, ha egyébként Téged jobban szeret. Te ismered a párod, Neked kell jobban tudni (vélni), hogy MELLETTED mennyire képes még elmenni.

Ez volt részemről férfi szemmel nézve. Hogyan látnám, ha nő lennék?

- Azt a nemjóját! Ez a Józsi merészel ránézni még egy másik nőre is rajtam kívül? Nincs velem megelégedve? Minden férfi ilyen!!!

És elültetted magadba a féltékenység magvát, ami mérgezni fogja az életed, ill. életeteket... Nem kizárható, hogy a mindennapos összezártság nem fajul el, de ezt MAGADNAK kell érezned, hogy mennyire megbízható a párod.

2020. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem a parodon múlott és most sem. Nem lennék nyugodt. Csak idő kérdése.
2020. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
25%

#3 Ez egy teljesen idióta hozzáállás. Ilyen a világon nincs.

Komolyan azt hiszed, hogy nincs nálad jobb nő a világon? Hogy együtt vagy valakivel és soha senki nem lesz akihez vonzódik rajtad kívül?

Mi vagy te, egy kib@@szott disney hercegnő?

2020. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
20%
#3 Te elvárod a hazugságot, kedves. Neked KÖTELEZŐ hazudni!
2020. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
91%

Hiába szidjátok a 3ast, tökre igaza van.

Kérdező, szerintem lépj le, fél évért még nem kár.

2020. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!