Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm hugáról álmodtam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hugáról álmodtam és elmondtam neki. Szerintek jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy 3asozunk.
2020. okt. 30. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Nemtom ezen minek megsértődni, gondolkodni legyen már szabad, megtenni azért más dolog
2020. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Miért kell az ilyeneket elmondani? Mármint, én nem "megsértődnék" ha a párom ilyet mondana, de nem igazán érteném hogy ezt miért volt olyan nagyon fontos megosztania velem...?
2020. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Akkor mit csinálnál, ha nem megsértődnél?
2020. okt. 30. 13:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont egy olyan dolog, amit igazán megtarthattál volna magadnak, semmi okod nem volt elmesélni azon kívül, hogy meg akartad bántani. A megsértődés túlzás, de szerintem érthető ha rosszulesik neki.
2020. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

#3

Mint írtam, nem érteném hogy ezt miért kellett közölnie.

Ha bele akarok menni, akkor azon gondolkoznék hogy vajon miért szeretett volna nekem fájdalmat okozni, mert semmi más okot nem látok elképzelhetőnek ezen az egyen kívül, hogy azért dörgöli az orrom alá hogy hátha rosszul esik és megbánt vele.

2020. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Az álmokat nem szokás elmesélni másoknak - kivéve nagyon jó barátokat, esetleg olyan rokonnak akivel erős a kapcsolatod - de a velük kapcsolatosokat nem. Logika ember, kis józan ész!


Egy ilyen álmot mondjuk pont nem szabad elmesélni annak aki érintett a dologban (a testvére révén).


Vagy te annyira "okos" vagy, hogy elmeséled mindenkinek a velük kapcsolatos álmaid? Álmai (szinte) mindenkinek vannak. Sokszor őrültség az egész és értelmük nincs. Ha mindenkinek elmesélném azokat amiket velük kapcsolatban álmodtam, már rég halott lennék :D


Ma is álmodtam egy csinos női ismerősömmel (és igencsak kelleme álom volt), a szerencse az, hogy sosem fogja megtudni. De álmodtam repkedő csontvázakról, egy árnyékszerű macskáról meg egy transzvesztitáról is. Szóval minden ökörség összejön egy-egy álomban. Főleg, ha valaki tipikus "álmodó", mint mondjuk én. Sokszor tartanak drogfelhasználónak az álmaim miatt (befagyott vérpatak amit körömmel kell kikaparnom, "kisminkelt" kislépegetők, pszichopata papírsárkány ami megakar ölni meg ilyesmik :D


Álmodni iszonyatosan jó dolog, sokszor izgalmasabb, mint utána az egész nap. A világ elég unalmas hely az álomvilághoz viszonyítva!

2020. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Ebből azt a következtetést vonhatja le, 1. hármasozni akarsz, 2. megkívántad a húgát, 3. mindkettő. Eldöntheted, hogy melyik variáció jár a fejében.

A legvállalhatóbb, ha tényleg érdekel, és mozgatja a fantáziád hármas ismeretlennel lett volna, ha meg akarod osztani vele, hátha kap az alkalmon. Minden más eset zavaró lehet, ráadásul lehet, hogy örökre bogarat ültettél az agyába, ami a kapcsolatotokat alapjaiban rontotta el!

2020. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 ....chh
2020. okt. 30. 16:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez megint olyan dolog, hogy nem vagyunk egyformák, valakiben nagyobb a bizalom, valakiben kisebb. Valaki érzékenyebb erre a témára, valaki kevésbé. Valaki érettebben kezeli az ilyesmi, valaki meg nem. Én mondjuk akármelyik álmomat elmondhatom a barátnőmnek, mert tudja, hogy őt szeretem, bízik bennem, és tudja, hogy sem a húgát, sem a nővérét, sem akármelyik exemet nem kívánom a helyére. De például nálunk az exekről sem tabu beszélni. Mást meg zsigerből irritálja ez a téma. Azt mondom, hogy egy kapcsolat arról is szól, hogy egymást kiismerjétek, és egymásra tekintettel legyetek.


#6 "Az álmokat nem szokás elmesélni másoknak - kivéve nagyon jó barátokat..."

Tehát a barátnő nincs azon a szinten, mint egy nagyon jó barát? Az már rég rossz.

2023. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9.


Sajnos így van a dolog. Egy kapcsolatbéli barát/barátnő mindenből "ügyet" csinál, és nem igazán lehet a szégyenletes dolgokat megosztani velük, mert azok "kiábrándítóak". Egy haverral sem, mert az meg tahó.


A legtöbb egy közeli barát. A legjobb az ilyen esetekre, mert ő pont a tahó haver és a "bolhából is elefántot kell csinálni" kapcsolatbéli személyek között van félúton. Ahol a kapcsolatbéli embernek is lennie kellene. De általában nincs ott. Soha.

2023. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!