Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élő párok, ti mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő párok, ti mennyi időt töltötök KÜLÖN?

Figyelt kérdés
Nem külön szobára gondolok, hogy pl átmegy a nappaliba filmezni amíg te alszol, hanem arra, amikor a párod (vagy te) nem vagytok otthon, de a másik fél igen.
2020. okt. 30. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A munkaidőt (plusz utazást) töltjük külön.


Ha bemegyek dolgozni:

Reggel 6:45-kor indulunk együtt itthonról, a kapuban különválnak útjaink, én 17:10 körül érek haza, addigra a párom már itthon van.


Ha itthonról dolgozok:

Reggel 6:45-kor a párom elmegy itthonról, és 16:10 körül ér haza.


Kb. ennyi, ritkán még van, hogy csak ő ugrik el gyorsan a pékségbe hétvégén reggel, amíg én összeszedem magam.

2020. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyen dolgozunk, de mas munkaidoben es munkakorben, igy a munkaidot es a bejarast kulon toltjuk, amugy kulon program elofordul neha, kb havi 1-2-3 alkalommal, en annyira nem birom az elozo munkahelyerol osszeszedett haverjait, o meg nem kedveli az en barataim kozul az egyik tagot (egy parrol van szo), igy olyankor nem egyutt logunk, ha veluk van program.
2020. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó. Valamikor egy héten át állandóan kettesben vagyunk, valamikor egy héten keresztül nem is látjuk egymást (utazás barátokkal).

A munka mellett (mindketten alkalmi projekteket vállalunk megrendelésre) mindkettőnknek vannak hobbijai, valamit együtt csinálunk, valamit külön.

29/N

2020. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokat, munkaidő munkába járás, plusz a hobbi. Nem tudom, olyan napi 14 óra lehet összesen.

Hétvégén változó, olyan 4-6 óra saccra, amikor nem együtt vagyunk.

Nem vagyunk összenőve, csak együtt élünk.

2020. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Évi 4-5 hetet biztosan, amikor külön utazunk családlátogatásra, barátokkal kikapcsolódni, én túrázni, ő horgászni, fesztiválra stb. Átlagban kéthetente ehhez rájön pár külön óra a saját barátainkkal. Most már mindketten itthonról dolgozunk, de korábban az is külön idő volt.

Nekünk így tökéletes, sosem lennénk az a fajta pár, aki minden szabadidejét együtt tölti, így is rengeteg mindent csinálunk együtt is.

2020. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nálunk is hasonló amúgy, ugyanabban a munkarendben dolgozunk (nyolc-fél5) ezáltal mindketten 7 körül elindulunk otthonról, 5 körül pedig hazaérünk. Hétközben van, hogy ő elmegy a zenekarral próbálni, én néha barátnőzök, az újabb 2-3 óra külön. Hétvégék változóak, van hogy koncertre megy, van hogy én ülök be valahova kollégákkal.

Ugyanezt érzem, együtt élünk, de kell a külön tér is, a külön idő. Fesztiválra is szokott nélkülem menni, engem nem érdekel, minek adjak ki rá pénzt csak hogy ott lógjak a nyakán, jól is szokott esni az a pár nap egyedüllét.

Ezektől függetlenül minden héten randizunk és szeretjük egymást.

2020. okt. 30. 14:17
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon keveset. Most, hogy én itthon vagyok a babával, ő meg itthonról dolgozik, kb csak azt az időt töltjük külön, amikor valamelyikünk elmegy bevásárolni vagy postára vagy ilyenek. Korábban, amíg én is dolgoztam meg ő is bejárt, addig a munkaidőt töltöttük külön (de akkor is folyamatosan chateltünk közben). Néha van, hogy nála bekattan, hogy barkácsolni akar és akkor elugrik anyósomhoz a garázsba, ott vannak a szerszámai és akkor fél napot bütyköléssel tölt, de ez kéthetente 1-2 napot jelent kb, és azt is időszakosan csak. Pl múlt tél óta nem nagyon volt ilyen.

A baráti körünk azonos, velük közösen találkozunk, a családhoz együtt megyünk, a hobbink (az ő barkácsolását leszámítva) mindkettőnknek végezhető laptopról, a nappaliból ülve, de nekünk ez nem gond. Mi szeretünk nonstop együtt lenni, nekünk így a jó, a természetes. Mások tudom, hogy ettől a falnak mennének, de hát zsák a foltját, ugyebár :D

2020. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7

Na igen, mi is megkaptuk már, hogy "beteges" amit csinálunk... (én írtam az első választ ide a kérdéshez)

De nem értem, hogy ha nekünk ez így jó, akkor miért kéne szrul éreznünk magunkat azért, hogy mások jobban örüljenek...? :D

Én se szidom azokat, akik sok időt töltenek külön. Maximum akkor nem értem, ha mellette panaszkodnak is hogy nincs elég idejük egymásra, de amúgy meg önkéntes hobbik miatt nincs, ez nekem fura.. :D De ha így boldogok, akkor eszemben sincs belekötni.

Ez két ember dolga szvsz.

2020. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, én senki ellen nem szólok, nekem a mi életünkkel és a tietekével sincs semmi gondom, csak kíváncsi voltam másoknál ez hogy megy, ennyi az egész. :D Mindenki annyi időt töltsön a párjával, amennyi mindkettejüknek kényelmes, ez a fontos.
2020. okt. 30. 14:24
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A munkaidőt töltjük csak külön. Neki van néha 1-1 extra meeting is szombaton. De ebben a vírushelyzetben most nem nagyon ugrálunk, szóval általában itthon vagyunk.
2020. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!