Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában cső-vel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában cső-vel köszön nekem, szóltam neki, hogy maradjunk a szia-nal, de nem változtat. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt lassan, és mostanában állandóan cső-vel köszön. Eleinte még viccesen megjegyeztem neki, hogy a haverjainak csőzzön (nekem ez valamiért degradáló, de ebben lehet én vagyok rigolyás), de azóta is így köszön. Mármint egyáltalán nem barátnő szerepben érzem magam, hanem valami haveri státusz vagy passz. Megkértem, hogy ne csőzzön, már ritkábban mondja, de újabban a csá-zni kezdett. Tudom, hülyeség igazából és nem is kellene ezzel foglalkoznom, de valamiért nekem ez furcsa. Persze, ez legyen a legnagyobb probléma az életemben, de érdekel, ti mit gondoltok? Mintha elmúlt volna részéről a szerelem, nem?

2020. okt. 31. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Mhmm, hát krvára nem mondanám egy romantikus köszönésnek. Szerintem ülj le vele komolyabban beszélni, hogy miért is köszön így, és nem-e kezd elhaveriasodni a kapcsolatotok.
2020. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem a szerelem elmúlása. Valószínűleg olyan környezetben van, ahol így köszönnek, és átvette. Ha ez ennyire foglalkoztat, akkor kérd meg, hogy az általad elvárt köszönést alkalmazza.
2020. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

igen, ez határozottan jelent valamit.


egyrészt, hogy te minden hülyeségben jeleket keresel

másrészt, hogy a párodat nem nagyon érdekli, hogy megkérdted valamire

harmadrészt pedig azt, hogy nem vagytok képesek 3 év után sem felnőtt módra kommunikálni, ahol őszíntén, akár többször elmondod neki, hogy ez zavar téged, ő meg felfogja a dolgot

2020. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Viccesen megjegyezted, hogy a haverjainak csőzzön, azóta csával köszön. Leülnék vele, és elmondanám, hogy nekem ez degradáló, és mondja el az okát, miért köszön így.

Én is furcsán néznék, ha a férjem elkezdene "cső"-zni, de ez fordítva is igaz.

2020. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Ja..nekem sem tetszene ha a férjem így köszönne. Beszéld meg vele
2020. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Ki akar dobni, un téged; nem veszi figyelembe a kérésed; ő akar dobni téged igazából, csak túl gyáva hozzá, fél, azt várja, hogy te mondd ki, mert ő nem meri, pedig el akar hagyni téged. Amúgy meg, nem szeret már, szerelemből nem tudom, hogy szeretett-e téged, de lehet, hogy még azért kényelmes neki valamilyen szinten ez az állapot, de azért még úgy nemtom, lehe,t hogy ez egy kísérlet, hogy kíváncsi, hogy meddig bírja kihúzni az időt, ameddig nem dobod ki, és pl játszik veled. Vagy mondjuk még az előbb eszembe jutott valami, de már nem tudom, mi volt az, mert amíg írtam a többit , elfelejtettem. Talán valami ilyesmi volt, hogy még kapaszkodik az utolsó szalmaszálba, de kényelemből értve. Tehát, hogy még azért jó is, hogy ott vagy neki, de közben meg már nem is akarja, de fél mondjuk egyedül lenni. valami ilyesmi lehetett, amit még írni akarhattam.
2020. nov. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoltal neki es azt is telibe sz*rja. Igen, jelent valamit.
2020. nov. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!