Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat úgy ismertem meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat úgy ismertem meg hogy drogozott. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Elöször 1 éve szilveszterkor láttam hogy szokta. Azt mondta csak alkalmi fogyasztó. Mostanában viszont van olyan gyanúm hogy havi 4-5x szokta. Persze mindet nem valja be, és àllitja hogy nem függö. És neki nem hiányzik.

Tegnap is láttam a mobiljában hogy olyan valakit hívott aki nem tiszta. Nemtudja hogy láttam.


45 éves férfiról van szó. Nem 20. És régen drogozott 10 évvel ezelött. De àllitja akkor se volt függö. Csak alkalmi dolog volt ez.


2020. nov. 1. 17:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Pervitinröl van szó.
2020. nov. 1. 17:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És te milyen mesét mesélsz be magadnak minden nap, hogy ő változni fog?? Főleg pervitin esetében!
2020. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Okos vagy.
2020. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem?

Szerintem eleve gaz hogy nalad ez a mérce meg a szint és egy ilyen emberrel együtt tudsz élni

Hagyd ott vagy járj vele a nyírőbe ha úgy érzed ő az “igazi”

2020. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd' 10 évig voltam olyan emberrel. Ő is habizott állandóan hogy nem csinálja dehogy függő...Terhes lettem, gondoltam majd akkor megváltozik. Hát nem. Elhagytam a gyerek születése előtt. Életem leghobb döntése volt. Most van egy csodálatos ferjem, aki csodálatos apukája a lányomnak.
2020. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!