Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kecsöpös tésztát adtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecsöpös tésztát adtam a pasimnak vacsorára. Ez tényleg ilyen nagy tragédia?

Figyelt kérdés
Kiakadt (nem azért dolgozom egész nap bla bla), épp hívta a kedves anyja, annak is elmondta mintha gyerek lenne. Az meg felhívott, hogy ha nem akarok főzni legalább rendelhetnék valami normálisat neki vagy megtanít főzni (tudok). Most tényleg ez ekkora hiba hogy le kell szedni a fejemet? Anyósom mi jogon szól bele?

2020. nov. 1. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/187 anonim ***** válasza:
87%
Először is az ketchup. Másrészt ilyen kajával akkor sem égetném magamat ha 10 éves házasok lennénk.
2020. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/187 anonim ***** válasza:
72%
Hát, én még nem ettem ketchupos tésztát. Igaz, hogy nem hangzik nagy cuccnak, de biztos, hogy nem akadnék ki, ha a párom főzne nekem valamit, maximum nem kérnék belőle, ha olyan, amit nem szeretnék megenni.
2020. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/187 anonim ***** válasza:
78%
És miért az volt a vasárnapi ebéd? Időhiány vagy pénzhiány miatt, esetleg csak azt tudsz főzni?
2020. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/187 A kérdező kommentje:
Bocs mi kecsöpnek mondjuk. Lehet hogy nem a legjobb étel de nem is minden nap szokott lenni. A kakaós tésztát szó nélkül megeszi!
2020. nov. 1. 18:54
 5/187 A kérdező kommentje:
Nem ma volt hanem pénteken. Nem tudom nem volt kedvem főzni nem is vagyok egy nagy konyhatündér. Ez jutott eszembe, de kiakadt. Mondtam neki ha nem tetszik kenj magadnak egy zsíros kenyeret.
2020. nov. 1. 18:55
 6/187 anonim ***** válasza:
89%

Ha olyan nyomorult anyagi helyzetben vagytok, hogy tartósan nincs egy filléretek sem és nem volt otthon más csak ketchup meg tészta, akkor nem gond.

Viszont, ha nem így van, akkor nagyon gáz!

Ennél még az is jobb lett volna, ha nem főzöl semmit.

2020. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/187 anonim ***** válasza:
97%
Kakaós tészta??? Jó ég miket esztek ti. :D Ezzel a kajával sem égetném magamat senki előtt. Csomó szuper kajarecept van a neten amit fél óra megcsinálni és normális ebédnek való.
2020. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/187 anonim ***** válasza:
89%
Hát én biztos nem enném meg, undorítóan hangzik, viszont nem akadnék ki rajta és újságolnám el bárkinek, pláne anyámnak, mint valami kisgyerek.
2020. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/187 anonim válasza:
43%
Rossz hírem van... neked csajod van..
2020. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/187 anonim ***** válasza:
79%
Hát én is kiakadnék ilyenen.
2020. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!