Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én kerestem a lányt 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én kerestem a lányt 1 hónapon keresztül csak.. és miután nem irtam, Ő nem keresett 3-4 hónapig, de most rám írt.. az azért van mert még is kedvel?

Figyelt kérdés
Élőben ismerkedtünk meg(volt csók), de 2 hét után csak interneten tudtunk tartani a kapcsolatot. Szinte mindig csak én kerestem.. jókat beszélgettünk, de ez idő alatt Ő sosem keresett. Csak akkor beszéltünk ha én kerestem. Abba is maradt a beszélgetés, mert én egy idő után abba hagytam, abban reménykedve, hogy Ő majd keresni fog. Hát nem így történt. Meg sem kérdezte hogy mi bajom van, miért nem írok. Aztán 3-4 hónap múlva megkeresett. Szerintetek azért mert kedvel, vagy azért mert unatkozik?
2020. nov. 1. 19:14
 1/10 Hellmano ***** válasza:
100%
Unatkozik és csak talon voltál, mert közben másokkal is ismerkedett. Akkor nem te voltál a nyerő, hanem egy másik srác, de koccoltatni nem akart, ha írtál neki visszaírt, így ha nem jön össze neki a másik gondolta te ott leszel. Nem írtál ő nem írt, mert akkor épp jól el volt a másik sráccal, erre ott becsődölt a dolog és most unalmában rádírt...ha van tartásod akkor nem írsz vissza neki. Ha nincs , akkor valószínű eljátssza ugyanezt máskor is veled. Azt te tudod mit akarsz.
2020. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Magamból indulok ki, de nem biztos, hogy ez a normális. Én ugyanezt csináltam volna, akkor is, ha oda vagyok a pasiért. Azért, mert az elején neki kell tepernie, utána ha már együtt vagyunk akkor persze én is keresem, de neki kell megszereznie engem, nem fordítva. Én se írtam volna, aztán ha mégis, az nálam azt jelentette volna, hogy nagyon tetszik a srác, és bírtam hónapokig, de hiányzik. De mondom, ez csak én vagyok.
2020. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2es.. ha nagyon tetszett volna a srác, akkor is vártál volna 3-4 hónapot, hogy megkérdezd hogy mi van vele? Bírtad volna, hogy 1 hónapnyi intenzív beszélgetés után, egyszer csak nem ír többet, és te napok múlva sem kérdezel rá hogy mi a helyzet?...
2020. nov. 1. 19:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem hagynám, hogy eltegyen a retikülbe. Válaszolj neki aztán, hagyjon békén.
2020. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké, 3-4 hónap az tényleg sok.. Annyit nem bírtam volna, jobban belegondolva. Akkor viszont nem érdekled eléggé, csak szimpi vagy neki, ennyi.
2020. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Unatkozik, épp most basztàk àt, egoboost-ra van szüksége ÉS elenyésző eséllyel ott van az is, h ràjött, mennyire szimpatikus vagy neki.


Vàlassz okosan!

2020. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is unatkozik és egósimi kellett valakitől, hogy ő még kelendő. Akit érdekelsz az sűrűn keresne, napi szinten és élőben is.
2020. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém! Szerintem, kérdezz rá konkrétan, hogy akar-e tőled valamit! Nincs veszteni valód!
2020. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha odavagyok egy hapsiért, konkrétan egy napot nem bírok ki, hogy ne beszéljek vele. Szóval szerintem ezt a nőt nem érdekled, csak azért keresett meg, mert nem akadt jobb neki. Én nem foglalkoznék vele, ha férfi volnék.
2020. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták,szerintem is csak unatkozott azért írt rád 3-4 hónap elteltével.3-4 hónap sok idő ismerkedés fázisban főleg,hogy eddig mindig csak te írtál rá.Nem hiszem,hogy túlzottan érdekelnéd a csajt.Ha oda lenne érted a csaj,akkor már vagy másnap,vagy legkésőbb pár napon belül írt volna neked.Ettől függetlenül rákérdezhetsz azért,hogy akar e tőled valamit.
2020. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!