Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi napnak kell eltelnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi napnak kell eltelnie ahhoz, ami azt jelenti, hogy nem érdeklem a pasit?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem vele először pénteken és azóta nem keresett! Nem ír, semmi sincs. /34 éves nő/

2020. nov. 2. 06:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Hány randi / mennyi ismerkedés után feküdtetek le egymással?
2020. nov. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
2,5 hónap és 4. randi volt. Nem vittük túlzásba, de nem rajtam múlt.
2020. nov. 2. 06:48
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
1-2 nap után nem számítanék sokra. Engem aki érdekel annak még aznap írok valamit.
2020. nov. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
2-3 napon belül akkor is meg tud keresni, ha elveszett a telefonja. Ha ezután se, akkor jól át lettél verve te kedves, naív nő. Ne búsulj, nem te vagy az első, és nem is az utolsó.
2020. nov. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Gáz, ha én keresem?
2020. nov. 2. 07:07
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Óóóó :)

Nem, nem gáz. Az, hogy kit keressen ki, ez nem kifejezetten 1 ember dolga.


A formalitásokon pedig már rég túl vagytok.


Tisztázd le vele.

2020. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. nov. 2. 07:28
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Szolidan keresheted, hisz lehet önhibáján kívül nem keres, például baleset, betegség..., nem tudja lerázni az asszonyt...
2020. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg gáz, ne írj neki, csak leégeted magad. Ha érdekelnéd, már rég keresett volna. Sajnálom, de ez ennyi volt. Ha te írsz és kevésbé tökös, hogy megmondja nyíltan, nem akar semmit, akkor csak hitegetni fog, az meg neked sem jó.
2020. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Mi az oka annak, hogy ilyen keveset találkoztok? Távolság? Vagy hogy èrted, hogy nem rajtad múlt?

Lehet, hogy eleve nem volt èrted oda, csak jó voltál egy alkalomra.

2020. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!