Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnek javitani a kommuni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnek javitani a kommunikacion?

Figyelt kérdés

Lassan ket eve vagyunk egyutt, o nem az a beszedes fajta, megis olykor felmerulnek problemak, amiket ugye meg kene beszelni, mint felnott emberek. Hat ez neki egyaltalan nem megy, van, hogy vegighallgat es egy hummogessel reagal, van, hogy vegig se hallgat, mert nem tetszik neki, amit mondok, ilyenkor egybol tamad es a kb egy eves serelmeit vagja hozzam, amirol azt allitja egyszer, hogy elfelejti, vagy nem foglalkozik vele, maskor meg, hogy nem tud nem foglalkozni a dologgal. Komoly temarol az elmult idoben egyaltalan nem lehet vele beszelni, ha mondjuk megbant es szembesitem vele, nem erti, hogy miert banto. Elmondom, hogy miert is banto es tovabbra is azt hajtja, hogy szerinte ez nem az, mikor szamomta eleg sz.rul esik.

Munka utan hazajon, eszik es videokat nez folyton, velem nem beszel, par szoval valaszol, ha kerdezem a napjarol, mondja, hogy en meseljek. Na en egesz nap itthon vagyok, velem semmi erdemleges nem tortenik, belole ugy kell kihuzni egy par perces kommunikaciot, de latom rajta, hogy kb nehezere esik, nekem meg azert jol esne egy kis beszelgetes.. Mondtam mar neki ezt is, mindig azt mondja, hogy valtoztat ezen, de az a valtoztatas is csak maximum napokig tart, utana kezdodik elolrol. Ha megkerem, hogy ne telefonozzon, kicsit velem foglalkozzon, vagy nezzunk filmet, vagy barmi neki ahoz kb sosincs kedve, latszik rajta.



2020. nov. 2. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog valtozni, eveket huztam le regen a hulye fejemmel egy ilyen mellett.
2020. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát, bocsi, de szerintem ez nem kapcsolat, max. dugópajtik vagytok, és ő volt az, aki ezt így alakította, mert neki ez a kényelmes. Döntsd el, hogy neked ez így megfelel-e, ha nem, akkor köszönj el tőle ellentmondást nem tűrően, magyarázat nélkül. Ezzel majd visszakapja azt, ahogyan ő bánt / bánik veled.
2020. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyutt elunk, decemberbe szuletik a gyerekunk.

Ahogy egyre kozeledik a kiirt datum, ugy veszem eszre, hogy annal inkabb mintha tavolodna el tolem. Ha ezt megemlitem, megkapom, hogy ez nem igy van, paranoias vagyok, vagy bolond.

2020. nov. 2. 18:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az úgy szép. Tisztán látszik, hogy csak akar maga mellé valakit, tök mindegy, hogy ki, mert munkát nem fektet a kapcsolatba. És erre gyerek... Hány évesek vagytok?
2020. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hozzateszem, hogy neki eleg kenyelmes ez a kapcsolat, marmint bele van kenyelmesedve, ez ellen mit tudok tenni?
2020. nov. 2. 18:30
 6/12 A kérdező kommentje:
O 25 en 24leszek januárban
2020. nov. 2. 18:30
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg mindig azzal ervel, hogy o elmegy dolgozni es ezzel le is tud mindent, mondom neki, hogy ez azert nem igy mukodik, ha megszuletik a kicsi akkor neki is be kell segitenie. Ezen meg csak kacag
2020. nov. 2. 18:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akar változtatni, márpedig a leírásból ez jön le, marad így. Ez egy fax és az egészet eléggé elsiettétek. Hogy szépen mondjam. A helyedben inkább felkészülnék arra, hogy ez nem fog sokáig tartani és ott leszek egy gyerekkel, egyedül.
2020. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már bánja hogy kikonyorogte a gyereket
2020. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ki konyorgott ki gyereket?
2020. nov. 2. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!