Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít párkapcsolatban verbális bántalmazásnak?

Figyelt kérdés
Példákat tudnátok sorolni?

2020. nov. 2. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

"Te kaka"

"Buta vagy"

"A kutyád egy girnyó"

2020. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit te annak érzel! Ha sérteget, degradál, lekicsinyli a teljesítményed, munkád, eszed stb.
2020. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Verbális. Nézd meg a szótárban.
2020. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
A közvetlen sértegetésen túl leginkább a "soft" verzió, a másik semmibe vétele, ha azt éreztetni ő sokkal különb, többet ér és mellette az önbecsülésed lenullázása pl. "úgysem kellenél senkinek úgyhogy maradnod kell és még legyél k.va hálás hogy elvisellek". Szabadulj meg mielőbb a pszichopatáktól (szocipatáktól) mert elég kemény lyukat tud ütni a személyiségedben amit igen nehéz lesz utána összerakni.
2020. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind, főleg, ha nyilvános helyen is megteszi.
2020. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer együtt utaztam egy fiatal házaspárral, elvittek egy darabig autóval, a feleség vezetett és a férje megállás nélkül ostorozta, pl. bement a csaj egy parkolóba, hogy megforduljon, de már amikor befordult, a pasi közölte, hogy minek mész be ide, úgyse tudod megcsinálni (persze simán megcsinálta, eléggé jól vezetett szerintem és korábban is látszott rajta, hogy jó gyakorlati érzéke van), aztán beszélgettünk egy-két babafelszerelésről és a pasi folyamatosan ócsárolt mindent, részben nekem magyarázva, részben a feleségének, hogy milyen hülye, béna, tehetségtelen, rossz ízlésű stb. a nő. Ő meg csak mosolygott, beszélgetett velem, de engem már szabályosan a hányinger kerülgetett attól a féregtől. Közben mindketten középosztálybeli tanult emberek két kicsi gyerekkel...
2020. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Akár egy "atyaúristen" hozzá passzoló hangsúllyal. :(
2020. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!