Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem minden vitánál azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem minden vitánál azzal jön a barátom (41), hogy keressek új albérletet. Ez mennyire normális dolog?

Figyelt kérdés
Ma pl. azért, mert a cicám feldöntötte az egyik növényét... Menjen a macska vagy én is vele együtt... Mérgében mondja, aztán órákig nem szól hozzám. Már kezd idegesítő lenni így a sokadik alkalommal. Elég bizonytalannak érzem így a kapcsolatot.
2020. nov. 2. 20:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Keress új albérletet!
2020. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos ennek gyakran az van a hátterében, hogy kinézett magának egy másik nőt, és útban vagy.
2020. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Hogy is mondjam... Azért a duzzogás és az órákig a másikhoz nem szólás nem éppen a férfiak fegyvertárát szokta gazdagítani. Nem is áll jól nekünk.


Valszeg a gond mélyebben gyökerezik, mint a macska meg a szobanövény problematikája. Kiégés? Stressz? Nyugodtabb alkalommal meg kéne beszélnetek ezt

2020. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen pitiáner dologért ilyennel dobálózni nagyon nem normális.
2020. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Borzasztóan idegesítheted, ha ilyen ultimátumokat osztogat. Amúgy milyen, ha nem mérges? Van szex köztetek, meg intimitás?
2020. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
#3 A duzzogás meg a másik ignorálása tipikusan a férfiakra jellemző dolog. A nevelőapám is ilyen hülye volt, sikerült kifognom ilyen férjet is. Barátnőm párja is dettó és volt ilyen osztálytársam is. Nőben ilyet nem is ismerek.
2020. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Exem is ilyen volt, hoy órákig átnézett rajtam, én meg az a fajta vagyok, aki azonnal problémamegoldásra törekedne. Annyira utáltam ezt a tulajdonságát, rá is ment a kapcsolat.
2020. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
6# Én nem láttam még oroszlánt, szóval szerintem az oroszlán nem létezik. Viszont egyszer megkergetett egy kutya. Szerintem a kutyák sokkal veszélyesebbek, mint az oroszlánok
2020. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Ezzel nem azt mondtam, hogy a nők nem ilyenek, hanem, hogy mindenki a saját tapasztalatai alapján von le konzekvenciákat. A férfiak alapvetően hisztisek, csak ők ezt nem annak hívják, míg egy nőtől azt is annak veszik, ha meg akarja beszélni a problémákat és jelezni, mi nem jó. A férfiak duzzognak. Nézd csak meg, mi történik amikor visszautasítod őket. Legalább a felük hogy reagál.

Csak te is bedőlsz a sztereotípiáknak. Itt is pont azok az egyedek jönnek azzal, hogy a férfiak logikusabbak, akik egy csomó logikátlanságot, légből kapott ostobaságot mondanak, mert elfogadják a sztereotípiákat valóságnak.

2020. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

9# Azért a visszautasítás nem ugyanaz, mint nem szólni a másikhoz órákig, mert a macska feldöntött egy növényt :D

A visszautasításnál annyi, hogy nagyobb a csábítás, hogy duzzogjunk egy jót (csak ugye arra neveltek, hogy ne mutassuk ki)

Egy ilyen piti apróság miatt viszont hülyeség, akár férfi vagy akár nő

2020. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!