Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állítólag már együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag már együtt vagyunk 4 hónapja, de mégis csak akkor találkozunk ha szexelni akar? bővebben

Figyelt kérdés
ha pl: találkozunk egyik nap lenyomunk több menetet, akkor már másnap biztos nem találkozunk, meg mikor megvan, kb abban az 5 napban szintén nem találkozunk. 2x voltunk étteremben de az is a kapcsolat legelején, azóta semmi, mindig itthon vagyunk, néha ráveszem a sétára és ennyi. Mindig átjön, fél-1óra beszélgetés és akkor mindig szexelünk. Persze ez nekem is jó, de azért nem szeretnék csak egy szexbaba lenni, mert abban a hitben vagyok hogy együtt vagyunk...
2020. nov. 2. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az vagy.

4 hónap azért hosszú idő ahhoz, hogy kiderüljön, hogy többet is akarna

tőled.

Ennyi.

Megszokod, vagy megszöksz.

2020. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Szexpartnerként vagytok együtt. Ha többet vársz, nem ő a te embered.
2020. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy amikor ezt leírod és visszaolvasod, nem látod meg az igazságot?
2020. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De, egyértelműen nagyon elgondolkoztam rajta. Nem hiába fogalmazódott meg bennem a kérdés. Csak az a baj, hogy olyan ember vagyok, ha kedvelek valakit, azt nagyon nehezen engedem el, főleg hogy én mondjam ki hogy vége.
2020. nov. 2. 22:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, ilyen az, amikor "érett és felnőtt nők, normális férfit keresnek".

Természetesen csak szexre használ.

2020. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Csaj vagyok, de ha nem kapcsolatban felrekuro szexpartnert szeretnek, akkor meg ot nap szunet szex se ferne bele.

Sajnalom.

Hasznalati targykent tartanek en is pasit, ha garantalva lenne, hogy csak velem, es baratnok, baratok, haverok kore potolna a partnert.

De neked nem erre van szukseged.

2020. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinál, ha nem találkoztok, tudsz róla valamit?
2020. nov. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az vagy, mi egész hétvégéket töltünk együtt kirándulva, programokat szervezve, főzőcskézve.
2020. nov. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem biztos, hogy hülyít, sajnos valakinek ez a normális. Egyik exem is azt gondolta, hogy együtt vagyunk rendesen, ami nála azt jelentette, hogy amikor 2,5 napig nem jelentkezett, és ezt nehezményeztem, kiakadt, hogy ő nem társas lény, és nem igényli a folytonos beszélgetést... Az együtt alvásra azt mondta, hogy neki nem megy ennyire az intimitás... (Nem vártam volna örökké, de legalább néha.) A barátaival pedig éjjel-nappal programoztak, erre pedig az volt a reakció, hogy ő a kapcsolataiban sokkal zárkózottabb...

Szerintem az ilyen emberek nagyon sérültek lehetnek.


Persze az is egy opció, hogy csak átver téged, de az sem jobb. :/

2020. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont a hétvégén láttam egy kanos pasast a buliban. Minden csajhoz odament és végűl egy bedőlt neki azt gyors levarrta utánna már le is tojta.. Iszogatott a barátaival tovább...
2020. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!