Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fenyegetőzik a szakitásnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenyegetőzik a szakitásnál?

Figyelt kérdés

A párommal jó ideje együtt vagyunk de sokszor fenyegetőzik, hogy megöli magát. Na most ennek kisebb jeleit mutatta de semmi komolyat. Na ha szakításnál ilyen történne és én próbálok segíteni a dolgon de az nem érdekli, és másnap mondjuk megtenné (ha megtenné). Akkor engem felelőségre vonhatnának utólag azért amiért nem értesítettem a mentőket?

Tehát nekem mondta, hogy megteszi és ennek ellenére nem hívtam ki hozzá senkit, és ezt a beszélgetést mondjuk visszanézik a rendőrségen vagy valahol azért, hogy megtudják mi lehetet az oka.



2020. nov. 2. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

"sokszor fenyegetőzik, hogy megöli magát. "


Pszichopata.

Minél előbb szakíts vele.

Attól ne tarts, hogy öngyilkos lesz.

Ha mégis megpróbálja, az nem miattad lesz,

hanem azért, mert pszichésen beteg.

Menekülj.

2020. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Futás.
2020. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy Isten nyugasztaljon. S hagyd ott.
2020. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Aki ilyen sokat mondja - főleg ilyen felállásban - az nem nagyon szokta megtenni. Az igazi depressziós ember nem ilyen. Ő csak eszköznek használja, mint Eric Cartman. Bár ő is erősen psycho karakter.
2020. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert az ő döntése és te nem lehetsz vele 0-24ben nem felügyelheted miket csinál vagy nem csinál magával.
2020. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Egyetlen egyszer eljátszhatná, hogy belesír a telefonba, hogy

"megtette", s akkor hívnék mentőt, oda is mennék.

Ha átvert, feljelenteném. Habár a mentők úgyis megtennék.

Azonnal törölném a telefonkönyvemből, letiltanám mindenhonnan.

2020. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem vonnának felelősségre, de a lelkiismereted más tészta.

Beszélj a szüleivel, mond el nekik, hogy miket mond a párod. Ez most is egy jó döntés, szakítás esetén meg kifejezetten az (tudják, hogy labilis,akkor odafigyelnek rá).

2020. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Rögzítsed telefonon az ilyen beszélgetést. Aztán, beszélj a szüleivel. Jobb ötletem nincs. Különben, fenyegetődzik a saját tehetetlensége miatt. Volt már ilyenben részem. Nem tette meg az illető. N
2020. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Fuss Foreszt, fuss!!!!
2020. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem komoly. Mármint van agy baj, vagy lelki baj. De ilyenkor általában "csak" Szó szerint fenyegetőzni szoktak...

Volt 1-2 ilyen ismerősöm, igaz ők kamaszok voltak. Mindig azt mondták, hogy ők megölik magukat... Mai napig is élnek és ez pár éve történt.

Ez figyelem felhívás. Viszont vagy próbálj neki segíteni, mert ez nem egészséges, vagy pedig szakíts.

2020. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!