Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg fulasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg fulasztó lennék?

Figyelt kérdés
Meg ismertem 3hete egy 31éves fiút, a szüleivel lakik, nekik szokott be segíteni othon, és jelenleg melot keresel, és játszik a neten egy társasággal. A társkeresőről ismertem meg. Azt mondta hogy heti 2-3találkozás fél, napot együtt töltve neki sok belőlem. Amikor nem dolgozok vele szeretnék lenni, mert nekem a társam mindenben az első, de ő más ilyen téren mert azzal jött, hogy neki othon be kell segítenie, és ha dolgozni fog akkor kevesebb lesz az ideje. Meg hogy én nem vagyok vele szemben meg értő, ugyanis neki ez fullasztó hogy sokat akarok vele lenni, legyen nekem élet célom, vagy foglaljam le magamat, vagy járjak el barátokkal ilyenek. A heti 2-3találkozás pár órára esetleg fél napra az tényleg fullasztó?

#fullasztó kapcsolat, szeretet, kapcsolat, sok, heti találkozás
2020. nov. 2. 22:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem fullaszto nyugodj meg nagyon realis szerintem .. de ez nem a Te pasid !
2020. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem az én pasim?
2020. nov. 2. 22:37
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Úgy érti, hogy ez a srác durván introvertált. Nincs közösségi élete, nem kapcsolódik emberekhez. A játék köti le, a többi csak extra (te is ide vagy sorolva).

Én is hasonló voltam, de ha lett volna egy ilyen lehetőségem, rögtön eldobtam volna mindent és rád fordítottam volna az időmet. Ő látszólag nem ilyen.

2020. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Aki most az elejen ennyire kikoti hogy neki mennyi ido eleg beloled ? ez nem lehet kerdes .. csak gondolkodj el ezen
2020. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Ha a netten jatszik tarsasaggal akkor Te nem vagy neki nagyon fontos <

ezert vagy neki fullaszto

2020. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Azzal jött, hogy kezdjek el, én is a neten játszani egy csoporttal mert az milyen jó. És úgy nem csak játszok hanem barátokat is szerzek a játék álltal mert neki a játék álltal vannak barátai.

És fullasztónak találja, ha heti 2-3szor kell velem találkoznia és max fél napot velem tölt.

2020. nov. 2. 22:48
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Ugy oszinten igazan szukseged van erre a pasira ?

Ha ilyen a kezdetben mi lesz kesobb ?

Ha tetszik es meg szeretem is 2-3 tali siman megengedheto lenne

De < NEM ILYENNEL >

2020. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak jó képű, de így már annyira nem csodálkozom hogy állítása szerint neki csak 1exe van akivel mai napig szokott beszélgetni. És más lánnyal eddig nem tudott össze jönni.
2020. nov. 2. 23:03
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem hogy szeretnel szenvedni ... elozoleg irtam > ez nem a tied !

meg ha jokepu is !

Aki nem veled szeretne tolteni a szabad idejet hanem az internetten a haverjaival es + az exevel beszelget ?

Ez nem lehet mar kerdes ... Te sajnos ezzel az igenyeddel + vagy neki !

2020. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

"Amikor nem dolgozok vele szeretnék lenni, mert nekem a társam mindenben az első, "


Ez a hozzáállás lehet fullasztó. Ebben azèrt van igazság, hogy az ember èletèben nem csak a munka még a társa van. Èrdemes más dolgokra is időt fordítani.

Viszont a heti 2-3 nap pár óra nagyon messze áll ettől, ès az sem normális, amit ő művel.

Èrtem èn, hogy jókèpű, de ez nagyon kevès egy jó kapcsolathoz.

Ő nem a te emberes, jobb, ha nem erőlteted.

2020. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!