Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha ilyen helyzetbe kerülnétek? 23/F

Figyelt kérdés
A párommal (több mint 5 éves kapcsolat) az elmúlt időszakban voltak nézeteltérések és nem érezte a törődést és odafigyelést a részemről. Egy hónapja elkezdett beszélni egy sráccal aki felkereste Instagramon és fotókat küldözget neki, elhívja magával (fel is hívta) és próbál minél inkább közel kerülni hozzá. A párom valamilyen szinten (ölelés, arcpuszi amit én tudok) engedett a srácnak azzal a címszóval, hogy Ő volt ott neki amikor én nem. (Egy igen csak rövid ismeretségről van szó) Azóta rendeződött köztem és a párom között a helyzet viszont minden előzetes beszélgetést törölt a sráccal és hiába kérem nem akarja "elküldeni" a srácot, hogy hagyja őt békén mert "ő akkor kedves volt vele" ezért nem akarja "megbántani". Mit gondoltok? Érthető a párom (21/L) hozzáállása a dolgokhoz vagy van okom az aggodalomra? Kicsit azért a bizalmatlanság most megvan bennem.

2020. nov. 4. 07:17
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
84%
Én ebben az esetben inkàbb azon gondolkoznék, h hànyszor dugta meg a csajom.
2020. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Teljessen igazad van!

A srácnak meg normálissan meglehet mondani, hogy van párom és bocs, de nem akarok dumálni se. Ha erre nem képes, akkor elgondolkodnék...

N

2020. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy 1 hónapja kedves srácnak 0 másodpercig kellene gondolkodnia azt mondani, hogy ne haragudj, de nem szeretném veled tovább tartani a kapcsolatot, és a srác sem venné bántásnak. A párod már inkább kifelé nézeget ebből a kapcsolatból, ha ennyit nem tesz meg, neki tetszik a figyelem, és az új impulzusok. A helyedben elgondolkodnék rajta, hogy valóban jó -e a kapcsolatotok, és nem csak megszokásból vagytok -e együtt.
2020. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek a kapcsolatnak annyi. Már elkezdett kikacsintgatni, nem lesz már visszaút.

Szóval lelkiekben kèszülj a lezárásra.

2020. nov. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ez sántít.

Egyrészt nem hiszem hogy rajtad kívül nincs senkije, se anyuka-apuka, testvér, barátok, barátnők akiknek elmondhatta volna ha valami baja van.


Másrészt (és most nem akarok rosszat feltételezni senkiről) felbukkan egy srác aki alig ismeri máris színtiszta, puszta kedvességből vígasztalgatja.

Hát hidd el a csávó akarna többet is vagy már meg is kapta vagy így vagy úgy.

2020. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha elhanyagoltad a lányt, annak biztos az volt az oka, hogy már nem volt olyan fontos a számodra. Csak azért lett fontos, mert lett az az új fiú. Inkább hagyjad, hadd találjon olyat, hiszen még nagyon fiatal, akivel jobban érzi magát.Ez nálad nem szeretet, csak azért ragaszkodsz hozzá, mert el akar hagyni.Ez pszichológia, mindenkinél így működik.
2020. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
folyt.: és nem kell kitörölni azt a fiút.
2020. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit nevetséges. 5 éves kapcsolatban vagytok, voltak nézet eltéréseitek és ő egy másik fiúval ismerkedett mondván mert "ő kedves volt vele" ?! Nekem ilyen után meg törtne a bizalmam a párom felé. Belegondolok ha a jövőben felmerülne egy hasonló nehézség, akkor megint egy harmadik személy lépne a képbe ?! Szerintem aki ilyet csinál az még nem gondolja komolyan a kapcsolatot vagy nem döntötte el mit is szeretne. Én a helyedben alaposan átgondolnám ezt a kapcsolatot.
2020. nov. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!