Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság elég gyakori a barátság extárákkal, szerintetek mennyire reálisan tartható ez a kapcsolati forma hosszú távon fent ( anélkül, hogy bármelyik fél is többnek érezné, mint ami) ? Egyáltalán miért mentek bele egy ilyen kapcsolatba ?

Figyelt kérdés
Mindkét nem nézőpontja érdekelne :)

2020. nov. 4. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartható hosszútávon, mivel az egyik fél mindig többet vagy mást akar.
2020. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Nekem volt hosszú évekig működő szexkapcsolatom.

A titok az volt, hogy testileg nagyon vonzónak találtuk egymást és a szex is rohadt jó volt.

Viszont totál más nézeteink voltak, egyáltalán nem volt közös témánk, más életét éltünk. Komolyan még beszélgetni sem tudtunk.

Egy buli alkalmával találtunk egymásra aminek szex lett a vége. Aztán neten megbeszéltük, hogy mindketten benne lennénk abban, hogy csak szex és más semmi és ennyivel le is zártuk. Neten vagy telefonon dobtunk egymásnak egy üzenetet ki mikor ér rá mikor találkozunk és ennyi...

Jött megtörtént és ment :D nekem ez így tökéletes volt. 7 évig ment ez. Volt közben szünet amikor neki vagy nekem kapcsolatom volt, de ha hívott a szükség egymást tudtuk keresni simán.

Én mindig szerettem az alkalmi kapcsolatokat. Ha nem vágytam komolyabbra, de a testiség számomra is nagyon fontos volt akkor ez így volt a legtökéletesebb.

Szerintem működőképes az ilyen kapcsolat csak megfelelő partner kell hozzá, és a legfontosabb a kommunikáció.

27/L

2020. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem tartható fenn.

Ha két ember vonzódik egymáshoz, élvezik a szexet, netán jókat is beszélgetnek, ott nagyon durván pszichopatának kell lenni, hogy ne alakuljanak ki érzelmek.

Ahoz is, hogy olyannal tudj kielégítően szexelni, akivel a fentiek nincsenek meg.

2020. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

#2: Az nem barátság extrákkal. Hiszen még beszélgetni sem tudtatok. Az sima szexkapcsolat.


Amúgy nem reális. Ha két ember valóban jóbarátja egymásnak, fizikailag is vonzódnak egymáshoz, hiszen szexelnek, szellemileg is jól kijönnek, hiszen barátok, ott előbb-utóbb érzelmek lesznek mindkét fél részéről.

2020. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Számomra az összes ilyen fos többet árt, mint használ. A párkapcsolat oké, az egyéjszakás is, de mikor valaki dugás mellé mást is vár anélkül, hogy kapcsolatban lennétek, az egy kétértelmű fertő, amiből valaki előbb vagy utóbb sérülve kerül ki. Nem támogatom, sosem lennék benne, nem is látom értelmét. Akinek törődés kell, az legyen együtt valakivel, tegyen a másikért vagy szerezzen normális, nem dugós barátokat, akikkel ezt kiélheti...
2020. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
A barátság extrákkal elsősorban barátság másodsorban szex. Nekem ilyen nem volt, mert a barátaimat nem tartom szexuálisan vonzónak, de ha így is lenne, akkor ha a vonzalom megvan, és az érzelmi kötődés is, hiszen a barátom, könnyen átalakulhat. Szerintem sokszor szó nincs barátságról, csak 1 ismerős, akitől könnyű elfogadni hogy csak pár hét, vagy pár havonta ha úgy alakul szexelnek.
2020. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Megfelelő érzelmi intelligenciával és kommunikációval rendelkező érett felnőtt emberek esetében bármi megoldható.
2020. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem tartható sokáig fenn. Ez a barátság extrákkal csak egy új kifejezés a szexkapcsolatra. A barátokkal még mindig nem dugunk, bármilyen modern világban is élünk. Amúgy is, az egyik mindig meg akarja fogni a másikat.
2020. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
7: Azok nem csinálnak ilyen hülyeségeket :D
2020. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem laza az egesz. En is sokat gondolkodtam ezen, aztan belecsoppentem. Ha otthon vagyunk nyaljuk, faljuk egymast, akar csaladtagok elott is, ha elmegyunk valahova, akkor visszaallunk teljes baratsagra. Ha buliba vagyunk es utanna ott alszunk, vagy elmegyunk mashoz aludni, akkor termeszetesen nem mas lannyal alszik, es en sem massal alszok. Ott is osszebujunk, akar szexelunk.

Ha tobbet is erez a masik, akkor is megkapja azt, amit amugy kapcsolatba. En is szeretem, imadom, viszont ha osszejonnenk mar eltunne a varazs, es tudom hogy koztunk nem is mukodne.

2020. nov. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!