Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy párotok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy párotok és nagyon szeretitek de annyira mint a saját szüleiteket és..?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy barátnőm (már ha nevezhetem annak) 1,5 éve és nem vagyok vele boldog a kapcsolatban, mert nem érzem, hogy szeret engem, kevés szeretetet kapok tőle, míg én rengeteget adok neki... egyszerűen nem tudok vele szakítani, mert félek, hogy ő lenne a lelki társam, mivel mindenkinél és mindennél jobban szeretem, és ha szakítanék vele, akkor nem leszek soha egy másik lánnyal együtt... hallássérült vagyok igazából és félek, hogy emiatt a halló lányok nem fogadnak el.. tudok rendesen beszélni, írni stb de ez most nem lényeges. Ti benne lennétek egy ilyen kapcsolatban, amiben nem vagytok boldogok egyáltalán és sokszor depressziós állapotba kerültök (én depizni szoktam emiatt)? Mit tennétek?


19/F vagyok a lány 21/L (ő siket)


2020. nov. 4. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Amiben nem vagyok boldog abban nem lennék. Szerintem fontos hogy a 2 fél hasonlóan szeresse egymást, hanem igy van, az a kapcsolat előbb utóbb sajnos kifullad.... Nem lehet esetleg hogy nem ismered az ő szeretetnyelvét? Hogy mutatja ki ő a szeretetét?
2020. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszélnék vele. Ha nem mondod meg (jeleled), hogy mit szeretnél, vagy hogy hiányérzeted van, akkor ő ezt nem tudja. Nem kell egyből szakítani, kommunikálni kell, ha nem lesz változás, akkor ráérsz gondolkodni.
2020. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem csak direkt csinálja, hogy 0 szeretetet kapok tőle.. hiába beszélnék vele
2020. nov. 4. 12:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy tetszik neki egy másiki fiú és járni is akar vele, gondolom egész életében amikor megismerte azt... akkor meg minek vagyok neki..?
2020. nov. 4. 12:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szakitas lehet lehetoseg arra is hogy talalj valakit aki majd viszonozza az erzeseidet.
2020. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De hallássérültként félek, hogy senki nem fogadna el.. :(
2020. nov. 4. 13:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Az milyen dolog ha most elkezdek egy társkeresőt használni és ismerkedni lányokkal úgy, hogy még kapcsolatom van? "Leváltom" másik lányra...
2020. nov. 4. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6

Nezd kerdezo van ra konkret bizonyitekod hogy van aki mégis elfogad igy.

Nekem van hallasserult ismerosom aki halloval el hazassagban

2020. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még ahhoz, hogy el tudd magad fogadni, de hidd el, lesz párod rajta kívül másik is. És nem csak hallássérült. Főleg, hogy tudsz beszélni.
2020. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!