Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kérem a fizikai melós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kérem a fizikai melós férjemtől hogy mosogasson el mikor én munkanélküliként vagyok itthon?

Figyelt kérdés

Kemény fizikai melót végez tűző napon télen a hidegben is.

Nekem már fél éve nincs melóm.

Most sajnos a segélyből és az fizujából élünk.

10 órát dolgozik, szoktam látni a polóját mikor hazaért, néha tiszta víz úgy hogy facsarni lehetne belőle.

De én ragaszkodom hozzá hogy a házmunkát felesben végezzük.

Én is nézek egész nap melót,szoktam járni állásinterjúra is.

Néha kimosok kiteregetek, meg főzök neki meleg kaját.

Persze azért pihenni én is szoktam otthon mert szellemileg is letudok fáradni.

Háztartásbeli asszonyok ti is vagytok ezzel, vagy nálatok máshogy van ez felosztva?


2020. nov. 4. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Azért ezt ne várd el!N35
2020. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Menetrend szerinti provokálás indul...
2020. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Miért van az az érzésem, hogy a kérdező nem az akinek kiadja magát, hanem csak a trollkodás kedvéért öltötte fel ezt a gúnyát?
2020. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem reális elvárás.
2020. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is kamu..

ha mégsem, te vagy otthon egész nap, neked kell csinálni akkor mindent. Ha lesz munkád elvárhatod a feles háztartás vezetést, addig minek?

Nőként írom!

2020. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Szóval fél éve otthon mereszted a segged és a párodtól várod hogy mosogasson...

Hát.. Csak gratulálni tudok


Inkább tedd össze a kezed hogy eltart, te Álomnő.

2020. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Simán bevállalnám a mosogatást, de akkor mehet az anális szex...
2020. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Így viszont hogy Ő dolgozik, te meg nem, 100%-ban ő a kereső. Ő dolgozik, te pedig elmosogatsz. Szerintem így fair. Gondold bele magad a helyzetébe. Hazamegy egy húzós nap után, és te csak mereszted, rá pedig ott vár a mosogatás. Szerencséd hogy még nem kelt ki magából.
2020. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

Sikerült elolvasni a tegnapi topicot ahol szépen megmagyaráztak hogy a munkanélkülit úgy kell támogatni hogy még kevesebb feladatot kapjon aki meg szorgos és van meloja az roskadjon a teher alatt. :)


De igaz is ,dolgozzon a marhaja, megérdemli

2020. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Belenéztem a szelenit varázsgömbömbe, és azt láttam, hogy a kérdezőnek furcsán állna a csipkés tanga, mert kikandikálna belőle a farka.
2020. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!