Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám felkelteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felkelteni a párom érdeklődését?

Figyelt kérdés
A párommal távkapcsolatban élünk lassan 2 éve, az eleje óta, munka miatt. Sajnos csak hétvégén van lehetőségünk együtt lenni. Összességében minden jól működik köztünk, egy dolog a probléma: nem arról híres hogy kimutassa az érzelmeit, és ez nekem így nem igazi. Néha úgy érzem kényelmes neki így, de gyakran hiányolom a kedves, törődő szavakat, vagy esetleg azt is, hogy most elfoglalt, nem ír nekem egy darabig... csak random eltűnik beszélgetés közepén. Nem szeretnék hárpiának tűnni, hogy emiatt "rinyálok", de észrevettem, hogy amikor én viselkedek úgy vele, ahogy ő szokott velem (lassabban válaszolok, nem kérdezek vissza), akkor az zavarja. Tehát nem tudom, nem akarom mindig ezt játszani. Valami ötlet? Ő 26, én 23/l.

2020. nov. 4. 20:01
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Asszem màs a szeretetnyelvetek.
2020. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg több randira rávenni.
2020. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok kérdés felvetődött bennem.

1. Lesz tervben összeköltözés? Beszéltek róla, hogy legyen valami változtatás, hogy ne legyetek távol? Ha igen, oké, ha nem, akkor halott az ügy.

2. Az érdeklődését felkeltése kérdésrész kicsit félreérthető, én azt hittem itt kihűlt szerelemről lesz szó. Nekem az exem volt ilyen, ahogyan az első is írta, valószínűleg más a szeretetnyelvetek, ami hosszútávon (ha valamelyikötök nem köt kompromisszumot) szintén halálra ítéli a kapcsolatot (tapasztalat sajnos).


Ha pedig úgy érzed nem érdekled, mondd el neki, mondd, hogy kicsit legyen aktívabb, beszélj vele. Nem leszel hárpia, amiért kifejezed az "igényeid" és az aggodalmad. Egy kapcsolat alapja itt kezdődik. Kommunikáció.

2020. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
sehogy.ő ilyen.kb abszolút nem illetek össze..
2020. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Amilyen az Adjon Isten, olyan a Fogadj Isten. Nyugodtan legyél olyan, mint ő. Lehet nem tetszik neki, de ha ő ilyen, akkor jatsz az ő kartyaival. Ne zavarjon, ha hisztizik. Ha ő nem ad (figyelmet, időt), te se adj. Ez ilyen egyszerű.
2020. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, igen, ez valóban igaz -én egy eleggé mély érzésű nő vagyok, aki könnyen kifejezi az érzelmeit akár szóban akár tettekkel. :)


Kedves harmadik válaszoló: 1. Tervezünk ilyesmit a közeljövőben, éppen a jogosítvány megszerzésével bíbelődöm, azután szeretnénk jobban belemenni a témába.

2. A kompromisszumképességével vannak azért problémák... de igyekszem erre rávezetni, köszönöm.


Negyedik válaszoló: Néha magam is így érzem!🤣


Ötödik válaszoló: Nem tudom sokáig játszani az ő stílusát sajnos.

2020. nov. 5. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Leulteted, elmondod h ez zavar

Ha leszarja meg nem tesz a dologert semmit akkor vond le a kovetkeztetest h kihult, nem szamit neki h Te is jol legyel a kapcsolatotokban tehat tipli

2020. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!