Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem elég nekem egy srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég nekem egy srác?

Figyelt kérdés
Hiába van párom akit szeretek, mégis más srácok is érdekelnek és szeretek velük beszélni és ismerkedni. Miért lehet ez? Mit tudnék ellene tenni? Segítsetek kérlek!

2020. nov. 4. 20:22
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Kényszeres figyelemhiànyra tudok gondolni, így hirtelenjében.
2020. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy boldog mellette, és valószínűleg nem is szereted, különben ez fel sem merülne.
2020. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Te nem szereted őket, ha igazán szeretnéd akkor nem kéne másik.


De ez csak amolyan baráti szeretet nálad, nem több.

2020. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szeretek szemezni is például más srácokkal, tetszik ha tetszem nekik. Az összes párommal ez volt a helyzet eddig.
2020. nov. 4. 20:28
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Mert apukád nem szeretett/nem mutatta ki és emiatt kényszeresen vágysz a férfiak figyelmére.
2020. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Jólvan, nem kell a rizsa.


Eddig egyiket sem szeretted, egyik sem érdekelt téged igazán. Csak kikapcsolódás szórakozás volt kb.

2020. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Nimfoman vagy, feher a majad, elsz-halsz a fa**ert.
2020. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudjuk megválaszolni neked egy fórum keretein belülm Egy pszichológus tud segíteni feltárni a mélyebb okokat, ha zavar a hétköznapokban, akkor érdemes lenne keresni egyet.
2020. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos en is ilyen vagyok szinten nokent. Egyszeruen nem tudom megallni, hogy legalabb ne flortoljek egy kicsit neha.
2020. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
#9 Miert sajnos? Ha te igy erzed jol magad? Nem neked rossz, hanem a kanodnak...
2020. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!