Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltél át hasonlót már?

Figyelt kérdés
amikor annyira eltávolodtatok pároddal hogy amikor hozzád bújt már olyan furcsa és majdnem idegen érzés olyan mint mikor még a kapcsolat legelején jártatok.
2020. nov. 5. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2020. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Elmúlt a szerelem.

Hagytam elfajulni, amikor már az is zavart később ha hozzám ért és minden kis apróság miatt nagy balhét csaptam.

Természetesen szakítás lett a vége, de már hamarabb kellett volna...

De minden menthető ha mind a két fél akarja és időben teszünk érte.

2020. nov. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Volt, hogy névnapomra kaptam tőle valamit, és akaratlanul is csak az arcára adtam puszit, két oldalra, nem a szájára. Magam is megdöbbentem, még engem is váratlanul ért.

Azóta helyre jöttünk, egy hosszabb, nagyon mély hullámvölgy volt.

2020. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as így jártam én is nemrég..megdöbbentett a dolog és a felismerés..
2020. nov. 5. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás előtt voltam így.
2020. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!