Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mélyponton van a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mélyponton van a kapcsolatotok akkor nem érdekel semmi?

Figyelt kérdés
se az hogy mit beszéltetek meg a feladatokat illetően, se a tested ahogy kinézel ( kezdi elhagyni magát) stb. Kb ilyen semmi nem érdekel hangulat és viselkedés..nálad mi a jellemző?
2020. nov. 5. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyira azert nem hagyom el magam.


Mi amikor szakitofélben voltunk es "harcoltam" a kapcsolatunkèrt, online folyamat irogattunk egymasnak, de totál kivoltam idegileg, kivülröl nézve azert: reggel megcsináltam még ettöl a napi rutint, adtam magamra, bementem dolgozni, probáltam a munkara is koncentràlni


De csak a legszükségesebbeket csinaltam meg, folyamat "lógtam", azaz sokszor a munkahelyen a telefonon csüngtem, es irogattam munkaidöben es hamarabb le is léptem (aranylag amugy rugalmas is a munkakör en osztom be az idöm)


Es belegondolva màs helyen ahol szigor lett volna pl no telefon es napi fix 8 ora munka, en azt ugy nem tudom hogy éltem volna tul, mert idegileg a poklot jàrtam meg aznap.


Es a közerzetem amugy lehet az utcàn is lathato volt kivülröl rajtam, lógó orral bandukolàs es tarsai.

2020. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem volt még számomra hasonló "élmény",de úgy gondolom ez nagyban függ attól, hogy milyen irányban szeretnél kilépni ebből a mélypontból. ha hagyni szeretnéd ezt a kapcsolatot, akkor lehet elhagyja magát az illető, mert nem érdekli, viszont ha maradni szeretne ebben, s meg szeretné oldani a problémákat, bizonyítani esetleg, akkor szerintem éppen, hogy ad magára és a legtöbbet hozza ki a dologból minden téren.
2020. nov. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat több mint 2 ève mèlyponton van, a barátnőd pedig már depressziós, azèrt nem èrdekli semmi.

De ezt már írtuk neked sokszor, ès sokan. Írjuk lassabban?


Teljesen feleslegesen kèrdezel itt, attól nem fog megoldódni a problèmátok, nem hallgatsz ránk, nem csinálsz semmit, csak fosod ide újra a kèrdèseid, ès hajtod a baromságaid tovább.

2020. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a mélypont, mindenki életét tönkreteszed aki foglalkozik veled. Nem csoda hogy ide írkálsz önigazolásért ha már egyetlen barátod sincs, de vajon miért nem anyucihoz szaladsz ezzel is, mint minden mással? 🤔
2020. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!