Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett az az érzésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett az az érzésem, hogy teherbe akarok esni a barátomtól mindenáron, de ha jobban belegondolok iszonyodom a gyerekektől?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes voltam belé, egy év alatt sikerült összejönnünk.Imádom, olyan nagyon apás mégis nagyon férfias, határozott, lendületes erős. Idősebbek vagyunk mindketten, én eddig iszonyodtam a gyerek gondolatától is, a szüleim azt nevelték belénk, hogy főleg az idős szülőknek , a gyerek egy èlősködő, egy parazita( ezt hallgattuk is) aki tönkreteszi az ember életét, mióta megvagyunk se hobbijuk, se életük, tönkretettem a családot stb. Apám a télen halt meg rákban, akkor kezdett erősödni ez a 'gyereket akarok' tudatom. Mégis ugyan ettől fèlek, hogy egy gyerekkel nem lehet az embernek élete, már csak egy kiszolgáló robot lesz. Egy gyerekkel semmit nem lehet csinálni és rengeteg gond. Se motorozni, se túrázni , se semmit (ezeket szoktuk) . Csak otthon ülni, főzni mosni, takarítani utána, ès keresni rá a pénzt. Mégis ha az érzelmeimre hallgatok, mindenáron terhes akarok lenni, terhes ruhákat és képeket nézegetek a neten folyamatosan hetek óta, egèsz nap ez jár a fejemben, valamiért.. én állítólag azért lettem koraszülött, mert anyám 7 hónaposan síelni ment velem... a barátom "is" szeretne gyereket, mint mesélte az 4 öccsét miután otthagyta őket az apjuk ő nevelte, tehát rutinos.

#gyerek #terhesség #teherbeesés #párkapcsolat terhesen
2020. nov. 5. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha úgy akarod beleteszed egy hordozóba a babát és irány az erdő... Ezt te alakítod ki..
2020. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Mert az ösztöneid küzdenek az eszeddel. Biológiailag egy nőnek anyának kell lenni, de a mai világban anyagilag nem könnyű. És valóban a gyerek egy sor gond forrása, de nagyon sok örömé is. Viszont aki tényleg sajnálja a megkeresett pénzét rákölteni a gyerekére, annak ne legyen. De ha a szüleid is így gondolkoztak volna, te sem lennél és nem tudnál menni túrázni. Na segítettem?
2020. nov. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

"De ha a szüleid is így gondolkoztak volna, te sem lennél és nem tudnál menni túrázni."


Nos,pont a szülei nevelték a kérdezőbe, hogy mennyi nyűggel jár egy gyerek. Olvasd el a leírást rendesen.

Pszichológus kérdező. Ő majd segít eligazódni a benned lévő zűrzavarban. Addig ne akarj gyereket, amíg ezt rendbe nem teszed magadban. A gyerek szïvná meg a legjobban.

2020. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A pénzt nem sajnálom.
2020. nov. 5. 09:50
 5/9 A kérdező kommentje:
1es. És ha nagyobb lesz a gyerek, és ő nem túrázni akar hanem mást? "Apa vedd meg nekem a várost stb"... nem vagyunk gazdagok egyáltalán. Az én szüleimmel nekem leginkább az volt a problémám hogy 24 órában értelmiségi luxussznobok voltak. Nem volt normál gyerekkorom, pózolni kellett. Ciki voltam és égő. Én voltam a család szégyene, a majom.
2020. nov. 5. 09:55
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanmár. Birtok motorozni még ovodában van, vagy a haverjainál. Túrázni lehet vinni. Aztán felnő és otthon is lehet hagyni, el is költözik.
2020. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ha egy csecsemővel mennénk el egy olyan 3hetes magashegyi túrára amit a nyáron nyomtunk szerintem elvenné a gyámügy.😏
2020. nov. 5. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Nagyszülő/ testvérre addig megkéritek hogy vigyázzon rá, ha olyan helyre mentek.
2020. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Át kell értékelni az életedet, hogy mit tudsz feláldozni más csodás élményért, amit egy gyerek jelent. Túrázni egy ideig nem tudsz mellette, de egy csomó más dolgot igen. Nem kell megvenni a kacsalábon forgót. De ha úgy neveled, nem is fog ilyesmit kérni. Beszélgess a környezetedben gyermekes szülőkkel erről.
2020. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!