Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne legyek féltékeny más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek féltékeny más lányokra?

Figyelt kérdés
Barátom kocsikat fotóz és az oldalát elég sok jó csaj bekövette akiknek jó kocsijuk van. Én eszméletlen féltékeny vagyok, félek hogy barátomnak megtetszik valamelyik mert szebbek vagy jobb a kocsijuk és itthagy. Folyamatosan féltékeny vagyok más lányokra neten, vagy akárhova megyünk. Hogy kezeljem ezt?

2020. nov. 5. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Még ha a pasid követne csajokat, akkor azt mondom talán... de így nem értem a problémát, random nőknek bejön a pasid és/vagy a pasid munkája, ebben semmi nincs. :D
2020. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig ugyerzem h bizonyitanom kell neki h szep vagyok, posztolnom kell instara h lassa h szep a baratnoje, azon szorongok nem vagyok neki eleg. Nem dicser sokat.
2020. nov. 5. 11:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Kovet a pasim is direkt jo csajokat 😅
2020. nov. 5. 11:00
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj csak! Megfordul itt az oldalon egy csomó huszonéves szűz férfi. Férfi... Na, mindegy! Válassz közülük, és soha többet nem leszel féltékeny. Na?
2020. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És am beszéltek erről?
2020. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szorongásra nem lehet építeni egy kapcsolatot. Ha menni akar menni fog. Te meg addig sem leszel boldog, sőt proaktívan várod, hogy mikor üt be. Ez szerinted normális mentalitás? Ha rá se nézne más nőre, majd emiatt fog, hogy ilyen kattosan viselkedsz.
2020. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Modern párkapcsolat. :D Annyira tipikus ez. :D Nektek halvány fogalmatok sincs milyen egy normális kapcsolat.

Komolyan ha nem lenne ez a szutyok insta mindenki a vonat elé lépne? :DDD

2020. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig ugyerzem h bizonyitanom kell neki h szep vagyok, posztolnom kell instara h lassa h szep a baratnoje"


Nah én ezért hajítanálak ki az életemből, nem a külsőd miatt...

2020. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!