Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha otthon igénytelenül néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha otthon igénytelenül néz ki, de utcára meg összekapja magát, akkor nem szeret vagy csak elkényelmesedett?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő.

Barátom otthon szakadt mackónadrágban, otthoni pólóban szokott flangálni, az otthoni zoknijai nagyrésze is lukas itt-ott.

Dezodorozni nem szokott mikor otthon van, csak munkába indulás előtt, tehát az egész napos testszaggal tér haza.


De mikor utcára megy akkor teljesen jól fel tud öltözni, az összes cipőjére úgy vigyáz mintha kincsek lennének, dezodorot is fúj stb.


Ezért szabad szólnom, másokat is zavarna?


2020. nov. 5. 11:09
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%
Szabad-e szólnod annak, akivel együtt élsz? Nem, nem szabad. Szagold tovább!
2020. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Otthoni ruházatot évek óta nem vett, viszont farmert, kabátot, pulcsit stb azt minden évben szokott.

3 éve együtt

2020. nov. 5. 11:12
 3/46 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy szabad-e szólnom. Nyilván mindent megszoktam beszélni vele, csak ezt lehet én fújom fel.
2020. nov. 5. 11:12
 4/46 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom, én nem érezném magam otthon, ha ott is alvásig öltönyben kellene díszelegnem..
2020. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
83%
Elkényelmesedett, szerintem nem fújod fel. A kényelmes otthoni viseletnek nem kötelező igénytelennek lennie, elég, ha nem koszos, nem büdös és nem szakadt, ezt nem olyan nehéz felfogni szerintem, ha magától nem megy neki akkor igenis világíts rá.
2020. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy rossz beidegződés, hogy otthon nyugodtan lehet szakadtnak lenni. Nagyon sokan hordják otthonra a leselejtezni való ruháikat, mert otthon úgyis mindegy. Hát nem mindegy. Pláne most, amikor a szokásosnál jóval több időt kell eltölteni otthon. Nyugodtan szólj a barátodnak, hogy otthon is nézzen ki normálisan. Nyilván nem frakkban kell otthon parádézni, de a szakadt, elhasznált ruháknak a szemetesben van a helyük.
2020. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
92%

Én csak akkor nézek ki otthon ennyire topisan, amikor szingli vagyok és a kutyát se érdekli mi van velem.

Nem szoktam amúgy se estélyit viselni otthonra nem azt mondom, de vannak csinosabb és kényelmes otthoni ruháim. A lyukas ruha azért túlzás, főleg ha van párod.Az meg hogy dezodort se használ, na az gáz. Remélem fürdeni azért szokott vagy azt is csak akkor, ha a barátaival elmegy valamerre találkozni?

Szerintem szólj rá, hogy legyen már igényesebb, mert elhányod magad tőle.

2020. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
51%

4-7


Lehetne hogy ne csak szélsőségeket lássatok és az otthon is magunkra adás ne azzal legyen egyenlő, hogy otthon öltönyben és estélyiben vagy?

2020. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
50%
8-as te tudsz olvasni?
2020. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
21%

Ápolatlan prolival élsz együtt.

És még te kételkedsz, hogy "felfújod", vagy nem?

Soha nem fogod megváltoztatni.

Hogy tudsz mellé feküdni, amikor mosakodni sem képes,

csak fújkálja magát.

Gyomorforgató.

2020. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!