Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hazudott. Azt mondta hogy előttem volt egy barátnője akivel lefeküdtek, de ma bevallotta hogy ez nem igaz. Mert szégyellte hogy 33 evesen szűz. Szakítsak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 13:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Ne.
2020. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy szűz, engem nem zavarna. Gyanítom szégyellte, ezért inkább füllentett, mert attól félt ha elmondja, nem akarsz tőle semmit.

Ennyiért nem szakítanék, mert nem olyan hatalmas hazugság és kicsit őt is megérteném, hogy félelmei voltak, de leszögezném vele, hogy nincs több hazudozás. Ha gáz, ha szomorú, ha ciki, ha megalázó, teljesen mindegy, őszintének kell lenni egymással, csak erre lehet építeni.

Ettől még a személyisége nem változott, ugyanazzal az emberrel vagy mint eddig, csak mint kiderült nincs tapasztalata szexben. Tanítsd meg őt a jó dolgokra és ha továbbra is hazudozni fog, akkor szakíts.

22L

2020. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem a legjobb hasonlat,de inkább szűz legyen valaki, mint pl AIDS-es.

Nyilvánvaló hogy szégyelli. Ha szereted, ez nevetséges ok lenne a szakitásra. Majd belejön 😉

2020. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
25%
Nők...mindennap bebizonyítják hogy nem érdemes a többségükkel kezdeni.
2020. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
72%

# 4


Miért is? Mert nem szeretjük a hazug embereket? :)

Nekem van párom, és odaadóan szeretem, más kérdés, hogy neked még emberség sem járna tőlem.


Egyébként a szüzességről való hazudozás maximum éretlen srácoknál elfogadható, felnőtt férfinál nem igazán.

2020. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
11%
Ez hülye. Én sosem mondtam el, hogy szűz voltam. Nem is derült ki soha. Nem értem valakinek miért van lelkiismeret furdalása olyan hazugság miatt, amivel mindenki jól jár.
2020. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy nehogy másban is hazudjon.. De van egy olyan érzésem hogy nem hazudna másban... Nem az a bajom hogy szűz...
2020. nov. 5. 13:18
 8/40 anonim ***** válasza:
95%
#5-ös, ne foglalkozz a #4-essel, szegény Bandika minden kérdés alatt szidja a nőket mert nagyon fáj neki, hogy őt le se szarják :D
2020. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz ettől hazug. Olvasd csak el ezen az oldalon miket írnak a nők 25 fölötti szüzekről. Mindet selejtnek, életképtelennek gondolják. Ezek után ne csodálkozz, hogy titkolta.
2020. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
95%
Aki 20-22 éves kora után is szűz férfi, az sokszorosan megkönnyíti a a saját dolgát, ha ezt csajozáskor nem reklámozza. A lányok több mint fele elutasító lenne egy sráccal csak emiatt.
2020. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!