Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne?

Figyelt kérdés
Párommal 3 hónapja vagyunk együtt, nagyjából annyi ideje is ismerjük egymást így rendesen. Én 18, ő 25. Mindketten szűzek vagyunk még, ő nem az a csajozós típus, én meg egyszerűen még nem találtam meg azt az embert, akivel érdemes lenne elveszíteni. Az orális szex, petting megvan, eléggé egy hullámhosszon is vagyunk, viszont hiába szeretem, úgy érzem nem ő az igazi, nem vagyok belé szerelmes, ennek ellenére nagyon jól érzem magam vele, nem szeretném elveszíteni. Feljött már párszor a téma, ami ugye teljesen érthető, felnőttek vagyunk, viszont én nem akarok vele lefeküdni, sem most, és azt hiszem máskor sem. Viszont szakítani sem akarok, milyen egy rohadt ördögi kör :D Bár lehet, hogy az sem segít hozzá a dologhoz, hogy ő folyamatosan arról beszél, hogy akkor összeházasounk, mert én vagyok az igazi, meg mi már biztosan nem megyünk szét, meg ilyesmi, holott jövő szeptembertől külföldön fogok tanulni. Semmiképp sem szeretném megbántani, és tudom, hogy szakítanom kéne, de egyszerűen ez van, nem megy. Várjam meg a szeptembert, hátha akkor nem fog neki annyira fájni, ha a távolság miatt megyünk szét? (egyébként most is távkapcsolat, de ennél már csak messzebb leszünk).
2020. nov. 5. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Rendesen túltoljátok ezt a szüzesség-témát... Mit kell ebből ekkora ügyet csinálni ennyi idősen?....
2020. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát szerintem egyértelműen szakítanotok kéne.

Ha nem is most de egyszer mindenképpen.

Ha lefeküdni nem akarsz vele később se akkor nem hiszem, hogy a felesége akarsz majd lenni.

De 25 évesen tudhatná, hogy te még csak 18 vagy. Neked még jóval több időd van megtalálni az igazit. Ráadásul ha elmész messzire akkor esélytelen lesz a dolog.

Rossz neki mert gondolom nem nagyon volt komolyabb kapcsolata, de ez van.

Lehet jobb ha megvárod mikor elutazol és akkor egyértelmű lenne a dolog.

2020. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szeptemberig se akarsz lefeküdni vele utána pedig úgyis otthagyod? Ez elég gonosz. Lehetnél vele őszinte. Mond el hogy neked nem ő az igazi és kész.
2020. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne húzd tovább. Ő csak még szerelmesebb lesz, te meg ha ennyi idő alatt se. Akkor nem valószínű. Ráadásul írod, hogy nem is tervezel vele. Hát szeptember azért rohadt messze van . Plusz tényleg nagyon fiatal vagy még. Ráérsz még férjet keresni
2020. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld ezt vele, minél tovább húzod, annál jobban fog neki fájni. Tudsz majd a tükörbe nézni, amikor már visszafelé számolod az időt, ő meg sírdogálni fog, hogy elmész? Ő sem hülye, csak fel fog tűnni, hogy milyen távolságtartó vagy.

A szüzesség nem egy kincs, amit tartogatni kell, ráadásul az első alkalom nem is feltétlenül jó élmény, de szerinted, ha rendszeresen 10 hónapig ágyba kerültök, és jó vele, akkor meddig fogsz tudni nemet mondani? Ha ezt csinálod gyávaságból, akkor legalább legyél vele őszinte, tudja, hogy semmilyen formában nem tervezel vele, sem szexuálisan, és főleg nem párkapcsolati szinten, hogy legyen lehetősége mérlegelni. Ettől függetlenül (szegény) valószínűleg ragaszkodni fog hozzád, mert végre nőt lát közelről.

2020. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Semmiképp sem szeretném megbántani, és tudom, hogy szakítanom kéne, de"

Nincs olyan szakítás ami senkinek sem fáj.

2020. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen szakitanod kellene.
2020. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szeretem, imádok vele lenni, minden pillanatot és ezt nem akarom feladni, mert nélküle nem igazán tudnám elképzelni. Tudja az álláspontjaim teljes mértékben, de nem arról van szó, hogy szakítani szeretnék vele, hanem éppen arról, hogy nem, mert jól érzem magam vele, csupán van egy ilyen probléma..
2020. nov. 5. 23:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolat hanem egy rakàs 💩

Igazàból dehogy vagytok felnőttek... Ez egy gyerekes jàték.

Neki így sem lesz könnyű hogy már 25 éves de még mindig szűz.

2020. nov. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!