Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél hónapja dolgozik új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja dolgozik új munkahelyen és új nő ismerősei lettek facebookon... szóvá tegyem?

Figyelt kérdés

Fiú ismerősei is lettek, de lányok is 3-an.

Lecsekkoltam őket, mindegyik kolléga lehet, mert ugyanaz a munkahely volt kiírva nekik mint ahol párom van, tehát nem máshonnan.


Nem fura ez, ennyi idő után már rögtön facebookra felvenni? Főleg hogy minek, ha nem is fognak beszélgetni valószínűleg?


2020. nov. 6. 12:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes, a beilleszkedési folyamathoz tartozik az ismerkedés, mindkét nemmel... ne láss ebbe többet, ne féltékenykedj, azzal csak ártasz a kapcsolatotoknak szerintem. És miért ne beszélgetnének valószínűleg?
2020. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Én se beszélgettem fiú kollégákkal facebookon amíg kapcsolatban voltam, max ha volt közös chat akkor igen, de így privátban sosem láttam értelmét...
2020. nov. 6. 13:03
 3/42 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell félned, amíg olyan sovány a derekad is mint az iq-d.
2020. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a beszélgetésben nincs semmi rossz, szerintem ez független attól, hogy van-e párod vagy nincs, attól még kommunikálhatsz a kollégákkal :)
2020. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül azért jelölték be egymást facebookon, hogy majd privátban beszélgessenek. Egyszerű kollegális ismerkedés.
2020. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne beszélgetnének? Nem biztos, hogy ő jelölte őket, lehet, hogy a kollégái, könnyen összejöhet rövid idő alatt jó pár ember. Ezen nincs mit szóvá tenni, természetes. Ne láss problémát ott, ahol nincs, nem mondom, hogy nem is lehet, de bizalom nélkül nincs egészséges párkapcsolat.
2020. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tartod el, hogy ne járjon dolgozni?
2020. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
98%
Ne féltékenykedj, azzal tennéd tönkre a kapcsolatodat. Ez természetes dolog.
2020. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
96%
#2 Te minden emberrel írogatsz, aki Facebook ismerősöd? Nagyon fura ez a következtetés tőled.
2020. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap múlva nem lenne fura felvenni őket? Amúgy ismerősök, az idejük jó részét együtt fogják tölteni a munka miatt. Jó lesz, ha megbarátkozol ezzel a gondolattal.
2020. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!