Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél hónapja dolgozik új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja dolgozik új munkahelyen és új nő ismerősei lettek facebookon... szóvá tegyem?

Figyelt kérdés

Fiú ismerősei is lettek, de lányok is 3-an.

Lecsekkoltam őket, mindegyik kolléga lehet, mert ugyanaz a munkahely volt kiírva nekik mint ahol párom van, tehát nem máshonnan.


Nem fura ez, ennyi idő után már rögtön facebookra felvenni? Főleg hogy minek, ha nem is fognak beszélgetni valószínűleg?


2020. nov. 6. 12:59
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem, de egy emberen sem kértem még számon, hogy milyen fb ismerősei vannak és kivel írogat.
2020. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
94%
Ja bocs ez nem nekem szólt. Benéztem. >.<
2020. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fura, tök feleslegesen féltékenykedsz.
2020. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
A probléma itt azzal van, hogy ismerem őt elég régóta, tudom, hogy ha megismer valakit 90%ban ő szokta bejelölni az illetőt. Az előző munkahelyén is ezt csinálta, bejelölte az összes kollégáját (akik akkor többségében nők voltak) kb 1 hónap után és a legtöbbjükkel rendszeresen beszélgetett is fb-on. Totál nem értem, velem is bármit megtud beszélni és van egy rakat fiú haverja, mi szükség van erre?
2020. nov. 6. 13:24
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
#14 Most halál komolyan úgy gondolod, hogy mindent veled vagy a fiú haverjaival kellene megbeszélnie és elvitatod a jogát, hogy hozzá szóljon más emberhez? Jó isten.
2020. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem veled akarja megbeszélni azt a dolgot. Attól hogy a pasid nem vagytok összenőve.
2020. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Nem elvitatom a jogát, de ez teljesen felesleges. Mindenki pontosan tudja, hogy ha két különböző nemű ember elkezd közelebb kerülni akkor előbb utóbb vonzalom lesz belőle, nekem meg azt nincs kedvem megvárni. Úgy egészséges, ha nagyon tisztes távolságot megtartunk az ellenkező neműekkel, hogy a párunkat ne hozzuk ilyen helyzetbe, mint pl most engem. Én se beszélgetek férfiakkal hébe-hóba.
2020. nov. 6. 13:28
 18/42 anonim ***** válasza:
49%

Azért annyiban hagy védjem meg a kérdezőt, hogy valóban vannak olyan férfiak akik bárhova mennek, bármit csinálnak lesik az új nőket. Nekem egy volt pasim ezt csinálta, aztán mint kiderült a hátam mögött találkozót beszélt meg velük és még csak nem is sima beszélgetések voltak, dicsérgette őket, hogy milyen szexik stb. Szóval azért vannak ilyen trágya férgek is.

Szerintem a ti esetetekben valóban csak próbál beilleszkedni, hiszen a nők mellett férfi ismerősei is lettek. Lehet együtt ebédelnek, aztán már így az első hét után kialakult ez a kis társaság. Soha ne legyél féltékeny, ne mutasd ki hogy téged más nők zavarnak. Legyen mindig méltóság és tartás benned. Amúgy is, tudod akit vinni lehet, azért nem kár.

2020. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű, hogy ilyen pitáner dolgokból ügyet csinálsz. Nekem van 250 női ismerősöm facebookról, legtöbbet táncos bulikon ismertem meg, na és akkor mi van?

Ha félsz, hogy megcsal, ezzel a viselkedéssel csak rájátszol.

2020. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakíts, ennyi...
2020. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!