Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél hónapja dolgozik új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja dolgozik új munkahelyen és új nő ismerősei lettek facebookon... szóvá tegyem?

Figyelt kérdés

Fiú ismerősei is lettek, de lányok is 3-an.

Lecsekkoltam őket, mindegyik kolléga lehet, mert ugyanaz a munkahely volt kiírva nekik mint ahol párom van, tehát nem máshonnan.


Nem fura ez, ennyi idő után már rögtön facebookra felvenni? Főleg hogy minek, ha nem is fognak beszélgetni valószínűleg?


2020. nov. 6. 12:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy egészséges, ha nagyon tisztes távolságot megtartunk az ellenkező neműekkel, hogy a párunkat ne hozzuk ilyen helyzetbe, mint pl most engem. Én se beszélgetek férfiakkal hébe-hóba."


Egyelőre olyan helyzetbe hozott, hogy pár kollégája az ismerőse lett Facebookon. Nem vagy te egy kicsit zsarnok? Ott fog hagyni, de nem azért, mert megcsal, hanem mert az emberek nagy része nem bírja, ha még azt is megmondják neki kikkel beszélgethet.

2020. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
40%
Aki lepontozott, az tanuljon már meg olvasni és ha elsajátította eme hasznos készséget, azután olvassa is már végig azt amit írtam, legyen kedves! Köszi puszi
2020. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

"Egyelőre olyan helyzetbe hozott, hogy pár kollégája az ismerőse lett Facebookon. "

hangsúly a következőn : egyelőre.

az egyik hölgy profilját megnézve például láttam, hogy őt nagyon érdekli a politika, ami barátomat úgyszintén. engem annyira nem, tehát itt van rögtön egy téma, amiről velem nem tud beszélni de mással igen. és hopp el is indult a vonzalom, hogy az ottoni asszonyt ez tökre nem érdekli, ezt az új, ismeretlen, szép lányt meg igen.

2020. nov. 6. 14:10
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

#23 Saját kezűleg döfném tököm magam egy ilyen nő mellett mint te. :D

Úgy sem lehet téged meggyőzni arról, hogy egy marék avas szotyi szellemi igényességével tekintesz erre a kérdésre. Vállveregetésért jöttél, tessék:


Teljesen igazad van. Még most lépjél keményen a f#&ára időben!


Jobban érzed magad? Most már kisebb lelkifurkával fogod szétfrusztrálni a csávód? Szívesen.

2020. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
de akkor adj már rendes, kifejtett magyarázatot arra, hogy szerinted ez miért nem történhet meg. mert cáfolni mindenki tök jól tud, meg hülyének nézni, de azért az ember nem kevés ilyet hall, hogy új munkahelyre kerül valamelyik fél, megismerkedik a kollégákkal és előbb utóbb lesz valami. őt nem stresszelem ezekkel a gondolataimmal, ezért is írom ki inkább ide, mert tudom, hogy úgyse mondana igazat ha rákérdeznék, hogy tetszik-e neki valaki.
2020. nov. 6. 14:18
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
De már adtunk magyarázatot: kollegális ismerkedés. Arról nem ő tehet, ha téged zavar, hogy mással el tud beszélgetni politikáról is, és az a más véletlenül egy szép csaj. Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy ebből vonzalomnak is ki kell alakulnia. Ha szeret téged, és jól megvagytok, akkor miért akarna mást? Ha viszont féltékenykedsz ilyen apróságok miatt, akkor lehet, hogy ezt meg fogja unni... tedd rendbe az önbizalmadat és az öbecsülésedet!
2020. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

"de akkor adj már rendes, kifejtett magyarázatot arra, hogy szerinted ez miért nem történhet meg."


Azért mert elvileg szeret téged és veled akar lenni, téged választott. Miért is nézne más nőre akkor úgy mint rád? Nagyon nem bízol se benne se magadban meg úgy összességében a kapcsolatotokban. Te fogod ezt szétcseszni, nem az új munkahelye.

2020. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
itt nem bizalomról van szó, hülye is lennék 100%osan megbízni bárkiben, abból sérülnék a legnagyobbat. nem vagyok hülye, tudom, hogy az embereket az érzelmek irányítják, viszont az érzelmeket nem lehet irányítani. nem akadályozhatod meg, hogy másba beleszeressen a párod és ha te felteszed rá a 100%os bizalmadat, hogy jaj hát úgyse fog, akkor hülye vagy. mindig reálisan kell mindenhez állni, én pont emiatt figyelek ezekre az apró dolgokra is, mert amint úgy érzem, hogy nem vagyok biztonságban, lelépek mielőtt koppannék.
2020. nov. 6. 14:33
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

#25 Oké. Lásd kivel van dolgod, nem csak minősítelek, hanem veszem a fáradtságot és kifejtem bővebben miért nincs szerintem igazad.


Nem lehet ilyen módon hozzáállni ehhez a kérdéshez, hogy "megtörténhet-e?". Naná hogy megtörténhet. Bármi megtörténhet. Nagyobb eséllyel fog megtetszeni a pasidnak, ha hagyod beszélgetni akárkivel? Lehet, ki tudja?! Az is lehet, hogy éppen ezzel a viselkedéssel kergeted el, amit most csinálsz. Mint mondtam bármi lehet.

Ami viszont teljesen bizonyos!!! Az az, hogy így élni, ilyen módon frusztrálni egymást AZ MÉRGEZŐ! Így élni nem érdemes.

Ha abból indulsz ki, hogy mire lehetek féltékeny? Mire lehet okom, hogy féltékeny lehessek? Akkor az a válasz, hogy szinte bármire! Szinte bármire lehet okod így reagálni mint most, minden más nővel kapcsolatban.

Az állításom az, hogy ha nem tehetek meg semmit ami a te érzékenységedet sérti, akkor bezártál egy helyre, ami a te nyűgjeiddel van körbe véve!

Érted mit jelent ez? Hogyan érezhetném magam kényelmesen egy helyen, ami nem rám van szabva, hanem a te félelmeid a határa?

Közösen kell szabályokat hozni. Pl:

1. szabály: Nem csaljuk meg egymást.

2. szabály: Nem flörtölgetünk mással.


Ebben mindketten beleegyeztetek? Igen? Oké. Akkor ezek a szabályok, de kész pont. Nincs tovább. Nem feltételezem, hogy most x-y-al ismerősök, akkor abból mi lehet és kombinálok. A KÖZÖS szabályokat tartjuk be és kész.

Tudod miért hívják a bizalmat bizalomnak és nem tudásnak? Mert nem vagyok benne biztos, hanem bízom benne! Ez a különbség. Te nem bízni, hanem tudni akarsz. Érted már?

2020. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

:)

vártam már amúgy, hogy megjelenj a kérdésem alatt, őszintén bevallom, volt pár napja egy másik kérdésem is ami alá tök jót írtál. az teljesen őszintén elgondolkoztatott elég sok mindenben.

először gondoltam üzenetet írok itt neked, de aztán belegondoltam, hogy a helyedben engem se érdekelne, hogy más rinyájára tanácsokat osztogassak mint vmi pszichológus, csak még pénzt se kapsz érte. úgyhogy maradt a B verzió, kiírok egy kicsit triggerelősebb kérdést ami felkelti a figyelmed és kicsikarok belőled egy tanácsot.

sikerült :D


komolyabbra véve a szót amúgy nem vagyok ennyire bolond, mint amennyire előadtam magam, nagyon szeretem őt és nyilván nem akarom elüldözni magam mellől. magammal kapcsolatos bizalmi gondjaim vannak, nem igazán tudom biztonságban érezni magam senki mellett, legyen az barát, társ, családtag. nonstop azt érzem, hogy túl kevés vagyok, hogy szerethető legyek.

párom amúgy évek óta velem van, tud is ezekről, mert nagyon sokat beszélgetünk őszintén ilyen mélyebb témákról és nagyon segítőkész. mindig szokta mondani, ha bármit elkezdek kombinálni, mondjam el az elején, átdumáljuk, de ne várjam meg amíg negatív érzéseket ébreszt bennem a saját agyam.

jártam pszichológushoz is, sajnos otthonról hozott személyiségem van, igen olvastam az Örökölt sorsok c. könyvet is, amit mindig mindenki ajánl :D ez sok év munkája lesz, amúgy már lényegesen előrébb tartok mint pl 2 éve, mikor az is gond volt, hogy elmegy sörözni a haverokkal. nem vagyok kontrollálós már, nem akarok uralkodni felette, nem szabok meg neki semmit, de sokszor félek és reggeltől estig kombinál az agyam ami az őrületbe tud kergetni néha.

röviden ennyi

2020. nov. 6. 14:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!