Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátom betépve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom betépve jött a szüleimhez vagy az is lehetséges hogy már akkor is vörösek a szemei ha nem szív? Külön megkértem hogy akkor ne és azt mondja nem is csinálta. Mit kezdjek vele? Rengeteget szív

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
B_szd ki a p_csába. Mást nem lehet kezdeni egy drogossal.
2020. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nincs úgy problémánk csak ez már kezd zavarni
2020. nov. 6. 18:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fene tudja, én nem szívok, mégis el-el pattan a szememnél 1,1 ér, és olyan vörös lesz, mint a mesékben a bikának.
2020. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
De nincs úgy problémátok? Milyen ember vagy te? Mert a párod egy hulladék az tiszta sor. De te? Ez szerinted nem probléma? Az nem probléma hogy drogos? Ennyibe nézed magad hogy megelégedsz egy ilyen világtalan suttyóval? Erre nézel fel mint férfire? Ilyen mellett találtad meg a boldogságot? Olyan ostoba vagy hogy a fal adja a másikat... Nem lehet egyikőtöket sem semmibe sem nézni...
2020. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Különben nincs gondotok.. 🤣🤣🤣. Beszarok..

Amúgy meg tőlünk kérdezed, hogy akkor is pirosak e a szemei ha nem szív? Nem a Te barátod? Nem neked kéne tudnod, hogy olyan e neki? Mi akik sose láttuk biztosan tudjuk..


Ja mit kezdj vele? Na mit is?

Feljebb megirták.

2020. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a konnyu drog is drog..
2020. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
6#. Akármilyet is szív, pusztuljon bele
2020. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem esetleg ötletek hogy szoktassam le?
2020. nov. 6. 19:35
 9/10 anonim ***** válasza:

#2: majd lesz. Egyik ismerősöm férje szív. Amikor éppen nem csinálja, az elvonási tünetei miatt egy állat, amikor csinálja, akkor meg azért. Csodás élet.

#8: nem tudod leszoktatni. Ez az ő élete, ő döntése, csak ő tudja megváltoztatni. Te nem tudod és ne is próbáld másik ember életét megoldani.

2020. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elvonó!
2020. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!