Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Előfordult már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Előfordult már olyan hogy egy pasit sehol nem vállaltatok fel (se facebook, se instagram, vagy szülők/barátok előtt) és amikor jött jobb nála akkor azt azonnal mindenhol?

Figyelt kérdés
Én estem ebbe bele. Az exem sehol nem vállalt fel. Sokat voltunk együtt, de alig találkoztam 1-2 barátnőjével. Amikor dobott, 1 hónappal később már kint volt hogy kapcsolatban az új pasijával, instagram telenyomva friss fotókkal a kapcsolatukról (azonnal kastélyszálló, Balaton, később síelés, wellness) és látni lehetett hogy 1-másfél hónap után haza is vitte a csávót. Engem 8 hónap alatt végig tagadott. Mindenki előtt. Nem undorító ez? Számító dögök az ilyenek.
2020. nov. 7. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te voltál vele.. ha neked ez megfelelt akkor
2020. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%

És 8 hónap alatt nem tűnt fel, hogy nem mutat be senkinek?

Az ember ösztönösen érzi azt ha nem kell valakinek teljes egészében.

2020. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Neked ez hogy nem tűnt fel 8 hónapig?
2020. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De, feltűnt. Viszont mindig eloldalgott amikor ez a téma jött szóba és inkább próbált olyasvalamit kitalálni hogy ne ezen gondolkodjak és igyekezett a kedvemre tenni. Akkor még nem is tulajdonítottam neki jelentősebb szerepet, gondolván hogy úgyis mindennek eljön az ideje. Hát, nem jött. Nagyon nem.
2020. nov. 7. 14:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt része a terveinek. Elvolt veled, de nem tervezett hosszú távra, várt amíg jön a top paseeeee aztán neked bye bye.
2020. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok


*Nem VOLTÁL része a terveinek.

2020. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, igen. Amég együtt voltunk a kezemet se fogta meg az utcán. Előttem, utánam minden kis rifkéjét felvállalta, kitapétázta velük a facebookot, én meg annyit se kaptam hogy azt mondja bárkinek “igen, ő a barátnőm!”

Az ilyen ember csak használ téged, sajnos én is túl későn jöttem rá, én voltam aki elküldte és végül kizárta mindenhonnan. Ha rajta múlott volna még évekig szórakozik velem. Sajnos ezek férgek, az ilyet ki kell irtani az életedből a saját érdekedben.

2020. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
En nem elek a facebookon, instan csak a 18-20 evesek max. De az zavart volna, ha haza sem visz 8 honap alatt egysuer sem az anyjahoz
2020. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

Várt amíg jön a top paseeeee aztán neked bye bye


Es a legtobb nő sajnos ikyen. Sokszor osszejonnek egy kicsit is bejovo pasival, mert maganyosak, de várjak az alkalmat h bekopogtasson az alfa egy napot es lapatra tehessèk a csunyabb pasit

2020. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9


Nem jobb képű a jelenlegi nálam. Csak több a pénze, saját lakása van és exem kiépítette mellette a karrierjét szépen.

2020. nov. 7. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!