Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy elköltözzön?

Figyelt kérdés

Gyermekem apja. Elhidegültünk, újra és újra vita veszekedés van, főleg én nem bírom elviselni, mert semmit nem segít, cserébe rendetlen trehány büdös (cigi), önző. Már sokszor kibukott belőlem, hogy költözzön el, de most nagyon kiakadtam rá. Egyszerűen utálom azt, hogy van egy "párom", aki itt van, de mégsincs. Ha én nem mondom pl. este 6-kor hogy vacsorázzon a gyerek, akkor ő este 8-kor még nekiáll vele játszani vacsora nélkül. Mert neki (az apának) ehhez van kedve. Vagy kimegy cigizni az erkélyre 30-60 percekre, olvasgat, elvan, bejön egy újabb szál cigiért és visszamegy. Ez így önmagánban nem zavarna, ha segítene, meg ha nem úsznék én is folyamatosan mindennel. Dolgozok, vezetem a hátartást, vásárolok, a gyereket én viszem-hozom estig. Ma estig kb. 15 percre ültem le úgy, mint "én-idő". Este 20 percre felhívtam anyámat, hogy beszélgessek vele, mert távol lakik és idősödik, meg egyedül él. Gyerek folyamatosan kiáltozik, vihog mellettem, elküldtem az apjához, menjenek zuhanyozni...be is jött a cigizésből, mint kiderült valamit játszott vele kb 5 percig, majd visszament cigizni. Azt hittem felrobbanok. Erre még az apjának áll feljebb, hogy felemelem a hangomat.

Nem akarok vele élni, de amikor mondom, hogy költözzön el, egyszerűen nem mozdul. Hogyan tudnék szabadulni? Miért kéne nekem olyan valakivel élni, akivel csak veszekszek, és aki olyan mintha ott sem lenne? Így is olyan mintha egyedülálló anya lennék, akkor miért? Lakás 4/5 része az enyém.


Előre is köszönöm, ha valaki tud érdemben tanácsot adni!



2020. nov. 7. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne indulatból küldd, hanem üljetek le, beszéljétek meg a vagyonmegosztást.

Ha nem tudod kifizetni, vagy ő nem akarja eladni a részét, akkor csak eladással, esetleg perrel tudod megszüntetni.

Különben bérleti díjat is kérhetsz tőle ilyen tulajdoni arány mellett.

2020. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg nem vesz komolyan, ha egy ilyet bedobsz veszekedés hevében. Ültesd le, mondd meg neki, hogy el akarsz válni, és nem vagy hajlandó tovább vele élni. Ha nem hajlandó elköltözni a vagyonmegosztásig, akkor meg fogjátok keseríteni egymás életét, de ha kitartasz a bíróság megoldja. Nem kell rá mosni, főzni, őt átköltözteted a gyerek szobába stb.
2020. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, most olvastam 80% a tiéd. Akkor érdeklődj jogásznál.
2020. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Jogilag mi a helyzet?
2020. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!