Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet bírni egy mentáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni egy mentális zavarral küszködővel?

Figyelt kérdés
30 évesek vagyunk, 1 éve együtt, az első pár hónap meg az ismerkedés nagyon jó volt, néha voltak kisebb problémái, de 3 hónapja sokat veszekszik velem, mert ő utálja magát, és szerinte én is őt. fontos nekem és szeretem, de megfojt és megfullaszt sokszor, hogy ilyen. neki semmi nem jó, sehova nem akar menni, nem akar kimozdulni, ha együtt vagyunk csendben van, néha mintha zavarná, hogy beszélek hozzá, de azt mondja szeret. depressziós, néha vannak könnyebb és nehéz napok. nem tudom meddig bírom ezt mellette, és azt érzem, hogy emiatt gonosz vagyok, hogy ezt nem bírom már. sokat szoktam sírni, mert néha nagyon bunkó velem.
2020. nov. 7. 20:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Plusz nagyon sokszor negatív dolgokról beszél, minden rossz és midnen szar, hiába mondom, hogy nem, próbál az ellenkezőjéről meggyőzni, olyankor rendszeresen összeveszünk, és mindig mondja, hogy hagyjam el, ha ezt akarom. de nem akarom, csak nem tudom meddig fogom bírni
2020. nov. 7. 20:50
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha akar ezen gyógyítani és tesz is érte, akkor van benne perspektíva.
2020. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tesz, meg most nehezebb is tenni érte.
2020. nov. 7. 20:53
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig. Meg most szabadulj meg tőle.
2020. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Lehet rosszabb lenne akkor neki, azt meg nem szeretném.
2020. nov. 7. 21:08
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szanalombol maradnal vele. Egy aztán egy kapcsolat alapja.
2020. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem szánalomból, szeretem és aggódom érte, pont emiatt nem akarom elhagyni
2020. nov. 7. 21:17
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod... De akkor minek a kérdés h meddig lehet bírni? Nyilván te is érzed h van ennek egy határa. Tényleg muszáj megvarni?
2020. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De volt e már valaki ilyen helyzetben lesz e ez jobb
2020. nov. 7. 21:30
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Voltam és nem, nem lesz jobb. Baj van a toronyban nála, szted ezt tényleg el tudja hagyni? Így született, ez van, de ajj... Több milliárd élünk a földön, tényleg ez az ember az egyetlen egy lehetőséged 100 km-es körzetben, tényleg, abszolút senki más a legkisebb eséllyel sem?!
2020. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!