Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők a férfi ismerőseik miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a férfi ismerőseik miatt miért magyarázkodnak párjuk előtt ?

Figyelt kérdés

Pár alkalommal előfordult, hogy néhány nő ismerős (pl. volt osztálytárs, volt kolléga ), ha utcán vagy boltban összetalálkoztunk és ő éppen a férjével, párjával volt, akkor köszönés után a nő jól láthatóan kicsit feszélyezve, zavartan gyorsan elkezdte megmagyarázni hogy én ki is vagyok.


Hogy ő csak ez és ez és csak volt kolléga, osztálytárs stb.


Egyikkel sem volt amúgy soha semmi viszonyom.


Mi lehet az idegességük hátterében?



2020. nov. 7. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Elhiszik h a pasijuk szereti őket annyira h féltékeny legyen. Majd rajonnek...
2020. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt szerintem alapvető udvariasság, hogyha összefutok egy régi ismerődömmel és a párom is ott van, akkor bemutatom őket. Nyilván ehhez hozzátartozik 2 mondat az emberről, hogy "ő Géza a volt osztálytársam, ez meg Pista a férjem". Másrészt meg az embereknek szokott lenni előéletük és ha összefutnak egy ellenkező nemű ismerősükkel, akkor egyszerűbb ott tisztázni hogy nem exek vagy ilyesmi. De ennek szerintem semmi köze nincs a féltékenységhez.
2020. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyarazkodas, csak tudatni akarom vele, hogy eppen ki volt az az illeto. Ha noismerossel futunk ossze, ugyanigy elmondom, hogy osztalytars volt, vagy volt kollega vagy barmi...
2020. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!