Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy mindegyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépszemű lány kérdése:

Miért van az hogy mindegyik párkapcsolatomban nagyon sok a veszekedés???

Figyelt kérdés
Ráadásul sokszor apró jelentéktelen dolgokon kapunk össze de mindegyik pasimmal aki eddig volt. Soha nem értettek meg engem lelkileg. Az a bajuk a pasiknak legalábbis a legtöbbnek hogy nincs önkritikájuk és mindig a nőkben keresik a hibákat magukba meg nem veszik észre. Azt is észrevettem hogy csak addig kedvesek a nőkkel amig meg nem szerzik maguknak és ha már sikerült akkor elkanászodnak megmutatják hamar a valódi arcukat. Meg csak a barátnőjükkel tudnak szájaskodni veszekedni a munkahelyen meg behúzzák fülüket farkukat ott félnek. Én ezt nem értettem meg soha hogy miért van így. Vagy csak velem szemben ilyenek? Vagy az a baj hogy túl jó vagyok hozzájuk? Mindent elnézek nekik? Minden kapcsolatomban engem okoltak a veszekedésekért hogy én kreálom amikor ez hazugság. Én ok nélküli soha nem veszekedek senkivel csak ha valami nem tetszik. Nem hagyom magam ez a legnagyobb bajuk szerintem. Ti hogy látjátok ezt a dolgot?
2020. nov. 9. 13:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

"Az a bajuk a pasiknak legalábbis a legtöbbnek hogy nincs önkritikájuk és mindig a nőkben keresik a hibákat magukba meg nem veszik észre."

És mindezt úgy írtad le, hogy magadban semmi hibát nem látsz és épp a pasikra mutogatsz. Az mondjuk, úgy kemény...


Férfiként egyik kapcsolatomban sem veszekedtem igazán. Pofonegyszerű volt a képlet: Akivel passzolok, azzal az esetek 99.99%-ában nincs miről veszekedni. Akivel meg nem passzolok, azzal össze sem jövök.

2020. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én azt egy szóval se mondtam hogy bennem nincsen semmi hiba de mindegy. Nem ezen van itt a hangsúly hanem egyes férfiakkal akik nem tudják megbecsülni azt a nőt aki tényleg rendes tisztességes és hűséges mert én teljes mértékben az vagyok és voltam is mindig. Mégse vagyok jó bármit is csinálok. Úgyis a vége az lesz hogy meg akarom változtatni a párom meg hogy én kreálom a vitákat és még sorolhatnám amikor ez nem igaz. Szerintem azt még a legején nem lehet észrevenni ha két ember nem illik össze igazán. Ahhoz együtt kell élni hogy megismerjük egymás valódi arcát. Na én pont ezzel rontottam el a kapcsolataimat hogy hamar összeköltöztem a pasijaimmal és lehet nem kellett volna.
2020. nov. 9. 13:12
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Kreténekkel ismerkedsz.
2020. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
31%
Ez ám az önbizalom #1. 😊 Lakva ismerkszik mindenki. Jó persze, nagyrészt ki lehet szűrni ki nem passzol, nade 99,99%-ra tuti nem. 😊
2020. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
#2: Újra leírom. Végig csak másra mutogatsz a kérdésben és egy hibát sem írsz magadról. Őszintén szólva, egy normális pasi, mégis mit akarjon tőled? Nem tűnsz túl intelligensnek, felelősséget sem vagy képes vállalni és csak másra mutogatsz.
2020. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
5 ös te aztán tényleg semmit nem értesz meglátszik hogy férfiból vagy azok már csak ilyenek támadni azt tudnak na mindegy.
2020. nov. 9. 13:16
 7/29 anonim ***** válasza:
Illetve elirtam, szal, h 100%-osan nem jössz össze vele az a nettó baromság. 😊
2020. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Az én párommal 100 % ban passzolunk házaság is lett a vége. Eddig sem vitáztunk soha semmin egyszerűen nem volt amiről. Szóval csak a hozzad valót kellene megtalálni és minden tökéletesen megy
2020. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
8 as hát nagyon irigyellek akkor téged. Nekem eddig még nem sikerült megtalálnom azt a személyt aki valóban illik hozzám. Mindig csak olyanokkal hoz össze a sors akik komolytalanok és ez nem hazugság. Már belefáradtam hogy az igazit keressem mert tudom hogy úgysem találom meg soha. Nekem ez jutott.
2020. nov. 9. 13:21
 10/29 anonim ***** válasza:
62%

A kérdező egy szóval nem mondta, hogy ő tökéletes.

A férfiak hajlamosak hamar elkényelmesedni, eluszikálnak a langyos vízben, nekik minden mindegy, majd lesz valahogy.

Onnantól, hogy a nő kinyitja a száját, mert olyan igényei lennének, mint pl a kapcsolat elején, vagy összeköltözés után arra, hogy ugyan férfi se legyen rendetlen, stb, hisztisnek van titulálva, a szegény férfiak meg cseszegetve vannak csak.

Nagyon sok olyan problémát lehetne még felhozni, ami egyesek szerint apróság, férfi szemmel főleg, de a sok kis apróság is sokra megy, amiket meg kell beszélni és megoldani, nem lenyelni mindent.

Ha meg a felek erre nem hajlandóak, meg kell szokni, vagy megszökni.

Ideális esetben persze nincs ez, nem ideális esetben pedig remélhetőleg előbb-utóbb mindenki levonja a tanulságot az előző kapcsolataiból, csak akkor már az aktuális párt/exet ez nem fogja érdekelni. :)

2020. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!